Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Helix piercig tapasztalatok?

Móczár Anna kérdése:

Helix piercig tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Egy helix pc-n gondolkozom,de mielőtt elhatároznám magam ki szeretném kérni a véleményeteket.

akinek van az meg tudná mondani hogy a gyógyulási ideje nagyjából mennyi,ha rendesen kezelem és vigyázok rá? Illetve maga a szúrás mennyire fájdalmas és mennyi ideig tart?

eddig három ékszer van a fülcimpámban, és ez lenne az első porcba.

előre is köszi a válaszokat

16/L



2018. márc. 7. 18:58
 1/8 anonim válasza:
100%

Nekem három hete szúrtak double helix-et. A szúrás maga kellemetlen volt, de nekem abszolút kibírható (mondjuk elég nagy a fájdalomküszöböm). Utána természetesen vérzett rendesen, még pár napig. Hajat mosni csak egy hét után után "mertem", de szerencsére nem volt semmi probléma. Már a szúrás napján is tudtam feküdni rajta, igaz nem volt valami kellemes, sőt , de a karika mozgatásánál semmi sem fájt jobban, amit azért egy nap elég sokszor meg kell tenni vele... főleg mivel kettő is van. Azóta is nagyon szépen gyógyul, alkohollal és Tetrannal kezelem napi kétszer.

Én valószínűleg szerencsés kivétel vagyok ezzel, mert barátnőmnek három hónapja szúrtak egyet és rendesen kezelte ugyan, de még mindig szenved vele...ha kíváncsi vagy még bármire vele kapcsolatban, írj nyugodtan:) 16/l

2018. márc. 7. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
* jaaaaa azt viszont elfelejtettem írni, hogy másnap nagyon nagyon feldagadt...ami kb. két es fél hét alatt múlt csak el ..és vigyáz, hogy ne kapj majd bele véletlen fésülködésnél, mert az sem egy leányálom...
2018. márc. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Februárban szúrtam augusztus elejére gyógyult be teljesen, de én aludtam rajta az első nap, nem fájt, nem gyulladt be, csak érzékeny volt 5,5 hónapig
2018. márc. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi szépen:) azt nég esetleg tudjátok hogy a bepanthen ugyan úgy jó e mint a tetran? egyszerre csak egyet szeretnék
2018. márc. 12. 17:28
 5/8 anonim ***** válasza:
Octenisept, felesleges a tetran, ha nincs gyulladás
2018. márc. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én tavaly október környékén csinaltattam,a gyógyulási idő elég hosszú (mondjuk nekem az is rátesz hogy lőtték) vigyázz vele, mert ha úgy érsz hozzá vagy véletlenül belekapsz, megint begyulladt, nekem még most sem gyógyult be teljesen.Tetrannal kend, leviszi a gyulladast.Hajrá!:D
2018. márc. 12. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Szia:) Nekem ezen a héten kedden szúrták, ahogy előttem is írták, elég kellemetlen volt, de kibírható, pár másodperc volt és az adrenalin elnyomja a fájdalmat :D Arra vigyázz, hogy ne akadjon bele semmibe, ne érj hozzá, csak akkor ha nagyon muszáj és akkor is tiszta kézzel! Nekem külön elmondták, hogy a tévhitekkel ellentétben tilos mozgatni, amit nem is nagyon tudnék mert baromira fáj ha véletlenül rosszul nyúlok hozzá. Betadinnal kell ápolgatni, én naponta kétszer szoktam bekenni és eddig egész jól gyógyul, az első két nap még nagyon érzékeny volt és néha megfájdult, főleg miután bekentem, de mostanra már a kenegetés után sem fáj :D Ha vigyázol rá és a szúrással ellentétes oldalon alszol, meg persze kezeled és óvod a mindenféle ütésektől/rántásoktól,akkor nem lesz baj :) Bár még én is az elején vagyok, de eddig ezek a tapasztalataim :D
2018. márc. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek a tippeket és tanácsokat, tegnap kiszúrattam :) minden oké vele, nagyon tetszik és annyira nem volt vészes
2018. márc. 24. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!