Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit tehetek még azért hogy...

Mit tehetek még azért hogy végre jól érezzem magam? (Többi lent) 17/l

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nagyon rosszul érzem magam a börömben. Kerek fejem van és iszonyú pici szám és ráadasul nem látszanak csak egy picit a fogaim ( örököltem, és amikor beszélek olyan mintha nem is lennének) ezeken sajnos nem tudok változtatni, próbáltam azzal hogy edzőterembe járok hátha elveszi a gondolataimat erről, de utána ugyanolyan szarul érzem magam és sirhatnékom van. Sokszor azt érzem hogy mindenki engem néz az utcán és röhögnek rajtam és a nem látszó fogaimon. Én tényleg mindennel próbálkozok mai napig sportolok és egészségesen eszek. De rosszul érzem magam.(egyszer már kijöttem egy ilyen gödörből amikor volt egy barátom és folyamatosan nagy mellű vékony lányokra csorgatta a nyálát mellettem. Én akkor húsibb voltam és mai napig kicsi a mellem) A barátnőimmel jól érzem magam de amikor egyedül vagyok ezek a dolgok felemésztenek és lassan belebolondulok. Tudna valaki segiteni esetleg? Nagyon hálás lennék.

2018. márc. 14. 20:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyan így voltam. Nekem az segített hogy mindig igyekeztem magammal elhitetni hogy nem érdekel mások véleménye, idővel így is lett (''amit sokat mondanak az igaz lesz''). Meg hogy ha megnézed az emberek 95%-a ronda :D csak néhány ember születik tök szépnek szerintem a többi meg nem rosszabb mint én, nem lehet mindenk filmsztár és ez igy van jól. És igazából gondolom te is tudod hogy senki nem néz amikor azt hiszed mindenk bámul, én is ezt hittem de ez butaság, csak belépzeli az ember, ezt is tudatosítani kell hogy nincs így. Próbáld másra terelni a gondolataid, lazíts! Nem hiszem hogy az lennél, de ha ronda vagy hát ez van, úgyse tudsz változtatni a fogaidon például. Amin meg nem tudsz vámtoztatni azon az idegeskedés sem segít. A lényeg hogy ápolt legyél, a tested meg sportal gyönyörű lehet. Ja és amit tudom hogy utálninfogsz de így van: idővel tényleg kinövi az ember ;)
2018. márc. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Még valaki esetleg?
2018. márc. 14. 22:05
 3/3 anonim ***** válasza:

Én ismerek olyat, akinek éppen a nagy szájú meg nagy fogú lányok nem jönnek be. Azt mondja mindig, hogy olyanok, mint a lovak... :) Ha jók a fogaid és a fogorvos nem ajánlja, hogy nagyobbíttasd meg, vagy ilyesmi, akkor egész biztos, hogy rendben vannak.

De egyébként sem a külső a lényeg. Ne akarj már most pasizni. Majd akkor jön el az ideje, amikor már komolyabb alakok körül mozogsz, olyanok körül, akik nem csak a külsődet látják. Addig koncentrálj a barátnős, csajos programokra.

Egyébként csak attól érzed, hogy mindenki téged néz, hogy kamasz vagy. Minden kamasz így érzi! Közben meg senki se őket nézi: a kicsiket még nem érdeklik, a felnőtteket már nem, a többi kamasz meg azért nem néz rájuk, mert attól paráznak, hogy mindenki őket bámulja. :))

2018. márc. 17. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!