Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk/férfiak! Ti mit gondoltok...

Fiúk/férfiak! Ti mit gondoltok arról, ha egy lány arcbőre csúnyább, mint a tiétek?

Figyelt kérdés

Kérdésem azokhoz szól, akiknek normális a bőrük, nincs bőrproblémájuk.


Mennyire zavaró számotokra, ha egy lánynak nem szép babapopsi arcbőre van, hanem problémás? Netán visszataszítónak tartjátok?


Próbáltam magamból kiindulni, én mit gondolok arról, ha egy srácnak csúnya a bőre, de arra a következtetésre jutottam, hogy biztos nem ugyanaz lesz a válaszom, mintha fiút kérdeznének. Hisz a férfiasságba úgymond "belefér" a csúnya bőr, a nőiességbe viszont

annál kevésbé. Szóval értitek...


Kort is írhattok. Köszi az válaszokat!



2018. márc. 16. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Tetszett már nekem olyan lány, akinek nem volt "tökéletes" az arcbőre, egyébként viszont nagyon aranyos, szép arca volt.
2018. márc. 16. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Addig nincs semmi gond amíg ő i
2018. márc. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%
Addig nincs semmi gond amíg ő is elkezd borotválkozni.
2018. márc. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én is kb embert ijesztek a bőrömmel, de sminkben nem gáz.

Mostanában pasi is volt a közelemben és azt mondta szép vagyok.

N

2018. márc. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!