Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a fültágítókról, piercingekről (akár fülbevaló is), tetoválásokról, egyebekről?

Figyelt kérdés

2018. márc. 21. 14:54
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Fültágítót nem csípem, fülbevalóval nincs gond. Piercingem nekem is volt, de szerintem ez inkább csak huszonéves korig néz ki jól utána erőltetettnek érzem. Tetkóval nincs bajom amíg látszik hogy olyan csinálta aki ért is hozzá és nem egy gagyi valami csak.
2018. márc. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Fültágító nem jön be de bevallom van akinek jól áll.

Piercingeket szeretem, nekem nincs de szeretnék a jövőben. Szerintem ezekkel nincs semmi gond.

Fülbevalót is szeretnék, ezzel sincs semmi bajom.

Tetoválás meg attól függ, mit ábrázol, hogyan lett csinálva stb. Ha ronda akkor nem tetszik. De ha szép, és jelentése is van az illetőnek, annál jobb

2018. márc. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Stílusos, mindegyik..:) Persze vannak kivételek: szarul megcsinált tetkók, illetve a Monroe-féle piercing.. :D (szerintem)
2018. márc. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Fültágító, piercing nem jön be. Tetoválás igen. Páromnak is van én is szeretnék majd. Fülbrvaló nem egy extrém dolog, bár az sem volt még és nem is szeretnék.
2018. márc. 31. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Imadom a fultagitokat piercingeket es tetkokat is

Ezek kozul nekem is van tagesz illetve piercing:3

2018. márc. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!