Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A kövér nők/lányok miért...

A kövér nők/lányok miért nézik le a vékony, csinos lányokat?

Figyelt kérdés
Miközben legbelül frusztráltak és folyton azt hangoztatják hogy nem a külső számít. Irígységből?

2018. márc. 22. 22:17
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
93%
nem feltétlen, van aki direkt egyre kövérebb és kövérebb akar lenni (ijesztő de rengeteg pali bukik erre) szóval passz...
2018. márc. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Van egy olyan érzésem hogy a legtöbb pasi akinek ezek jönnek be azoknak nincs esélyük csinosaknál..és ugye a kövérek könnyen kaphatók
2018. márc. 22. 22:26
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

1. vagyok


na ezt megcáfolom. Több olyat is ismerek akiknél ez a helyzet. A leányzó nagyon kövér a srác meg tök"normális"/jól néz ki... szimplán más a szépség ideáljuk...

2018. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Sosem tudhatod mi játszódik le a fejükben:)
2018. márc. 22. 22:36
 5/18 anonim ***** válasza:
77%

Én átlagos testalkatú vagyok, barátnőmön van egy kis felesleg de én így szeretem őt.

Kérdésre válaszolva, sosem hallottam még hogy kövér nők lenéznék a vékony lányokat, csak fordítva

2018. márc. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Úgy értem hogy azt hiszik többet ér az ö személyiségük mint a vékonyaké
2018. márc. 22. 22:43
 7/18 anonim ***** válasza:
78%
Én ismerek olyan nőt aki molettebb és omlanak a férfiak érte. Sugàrzó a magabiztossága:) szerintem nem igaz az, hogy ha egy férfi egy molettel van, az csak azért van vele mert jobbat nem kap!
2018. márc. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
78%
Irigységből
2018. márc. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
42%
Dagadt nőként lenézek mindenkit, aki a k.r.va irigység szót nem bírja helyesen leírni. Nem érdekel, hogy sovány vagy dagadt az illető.
2018. márc. 23. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
37%

Most itt ki néz le kit?


Egész tini és huszonéveim elején kövér voltam, de igazán kövér, és soha nem néztem le senkit a testalkata miatt. Pont mert tudom, milyen szar.


És hogy könnyen kapható... pont a háj miatt nem kellettem senkinek. És ha kellettem is volna, soha nem vetkőztem volna le pasi előtt.


Amúgy lenézlek téged, de nem a tested miatt, hanem amiatt, amit ideírtál.

2018. márc. 23. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!