Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vannak jó parfümök, kb.7000ft...

Vannak jó parfümök, kb.7000ft alatt aminek jó illata van ami a csajoknak altalaban bejön? Valami olyan parfüm ami jó illatu amugy férfiparfümröl van szó? Leginkább csajoktol kérdem a pasitok milyet haszal?

Figyelt kérdés

2018. márc. 23. 21:20
 1/5 A kérdező kommentje:

A iras hibat bocss

Valami jó parfüm kellene ami nem drága de elégjó illatu ha tudnatok segiteni

2018. márc. 23. 21:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Van egy Guess parfüm. Kékes színű benne a folyadék és ezüst a kupakja. Úgy néz ki, mint egy féltégla, mert egy szögletes cucc. Úgy emlékszem nem volt drága, páromat állandóan szabályosan kényszerítem, hogy fújja be vele magát. Imádom az illatát, főleg rajta
2018. márc. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

STR8 Rebel-t vettem páromnak ajándékba 100ml-s volt kb 4000ft. Nagyon intenzív(nem fojtós),hosszan tartó és kellemes az illata.

De ha ez pont nem jön be a Rebel, a többi STR8at is érdemes kipróbálni nagyon jó az illata és a többi is ez az árkategória.

2018. márc. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A barátom Axe parfümöt használ és nagyon vonzónak tartom rajta azt az illatot ^^
2018. márc. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Axe parüm, meg STR8? :D Te jó ég! Ezek nagyon "kommerszek".

Gondolom fiatalabb vagy, és azért nem értesz még annyira a parfümökhöz. A legtöbb fiatalnak szerintem nem állnak jól a túl fűszeres, mély, füstös illatok. (Habár én idősebb pasin sem tűrném ezeket a nagyon "öltönyös" illatokat).

Inkább a vizes, friss kategóriában érdemes nézelődnöd, az többnyire mindenkinek bejön.

Nekem ezekből 3 kedvencem is van, azonnal megismerem bármelyik pasin. Az első számú kedvenc, a Versace - Eau Fraiche, ezután a másik kettő, a Bvlgari - Aqva, és a Carolina Herrera - 212 Men NYC.

Szaglászd meg őket egy drogériában.

2018. márc. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!