Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha kicsivel nagyobb orrom van...

Ha kicsivel nagyobb orrom van akkor nem lehet orrpiercingem?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszene egy karika, de nagy az orrom és ez miatt szerintem csúnya lenne. Esetleg privátban képet tudok küldeni, ha valaki segítene.
2018. márc. 24. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia :3

Nekem is nagy orrom van és én megcsináltattam. Eszembe se jutott hogy így oda vonzom a figyelmet ami eleve csunya az arcomon.

Ha nagyon szeretnéd csináltasd meg.

De arra készülj fel hogy több embernek fog akkor az orrod feltűnni és jobban szemügyre fogják venni az orrodat.

Nekem mondták páran hogy ezzel mar nem olyan szép az arcom. Páran azt is mondták hogy tök menő.


Azt döntsd el magadban hogy megéri e hogy hangsúlyosabb lesz azálltal az orrod.


Legrosszabb esetben ha megcsináltatod és rajössz hogy nem jó, akkor kiveheted és összeforr.


Esetleg rendelj ebayről egy kamu orr piercinget 200 forintert. Nezd meg hogy a kamu orr piercing jól áll e.

És ha jól áll akkor utána megbánás nélkül megcsináltathatod.

2018. márc. 24. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Küldhetsz képet privátban.

Egyébként szerintem az orr pc azoknak áll jól, akiknek szép orruk van, és azzal kihangsúlyozzák az arcukat.

Viszont ha neked nagyon tetszik ne hátráljon meg ez

2018. márc. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!