Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Magyarországon miért nincsenek...

Magyarországon miért nincsenek ilyen still öregemberek? Pacek karóra, pacek makkos cipő stb.

Figyelt kérdés

[link]

Jó oké MIT diploma, doktori fokozat, biztos intelligens embernek jobb a szépségérzéke ezéltal stb..

Na meg a 20 milliárd dollár vagyon is segít..

de kimegyek a piacra csirkefarhátat venni vagy kacsamájat hát az öregemberek a 40 éves dohos ruhájukat hordják OMG WTF



#pacekstillo
2018. márc. 28. 02:45
 1/9 anonim ***** válasza:
97%
Mert az orszagban nincs penze a legtobb oregnek (se)
2018. márc. 28. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%

Mert intelligens ember nem hord makkos cipot 2018-ban. Az idosebb ember sem a multban el, foleg, ha intelligens.


Ha nosztalgiazni akarsz, nezz regi fotokat, de ne masokat oregezz le es ird elo, hogyan jelenjenek meg.

2018. márc. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csomó csinos öregember meg öregasszony van.


"intelligens embernek jobb a szépségérzéke"


Cáfolom :D

2018. márc. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Still:D

Kinőtt nadrág meg csajos cipő:D

2018. márc. 28. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Van, csak rejtetten él, másrészt elege van abból, hogy mindenki ezért b×gatja.
2018. márc. 28. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
71%

Belenéztem. Mutatják a feleségét is, nagyon csinos nő ő is.

Ehhez kell egy szintű egzisztencia, és de, vannak. Egyetemi oktatók pl. pont így néznek ki nálunk is. Az átlag nyugger a piacon nem. De az oktatók is járnak piacra, ezt első kézből állíthatom, csak ők a XII. kerületben és a II. ban laknak, ezért az ottani biopiacon találod meg őket:-)

2018. márc. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Na jó, makkos helyett más elegáns cíipőt hordanak, előző voltam.
2018. márc. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

1. Mert az itteni nevetséges nyugdíjból megélni is művészet nemhogy drága igényes ruhákat venni.

2. Te mégis miben mész a piacra csirkefarhátat venni, ingben és lakkcipőben?

2018. márc. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én csinos ruhában, régen a fiatalok a piacra jártak korzózni, ismerkedni, kiöltöztek.
2018. ápr. 1. 17:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!