Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 1/10? Szerintetek hogy nezek...

1/10? Szerintetek hogy nezek ki? Mit kéne tennem hogy jobban nézzek ki? Kép

Figyelt kérdés

A bántó válaszokat legyszi hanyagoljátok... hány évesnek tűnök?

A testemmel meg vagyok elégedve,vékony vagyok és sportos. Az arcomat viszont ki nem állhatom. Amint lesz elég pénzem orrmutetre megyek. Mit gondoltok min kéne változtassak? A borom nem problémás nagyon ritkán vannak pattanásaim...de inkább pattanások legyenek az arcomon csak ne legyek ennyire ronda.


[link]


[link]


[link]



2018. márc. 30. 15:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lepontoznak érte,de egye fene.


Szóval saját véleményem szerint 10/7 (bár nem szeretek így osztályozni egy lányt).

Olyan 18-17 körülinek saccollak.


Szerintem,nem kell műtét. Arcban nem vagy olyan csúnya,hogy kés alá kelljen feküdnöd. Sportos tested van,ha e mögött az arc mögött egy csodás lélek lakozik,akkor nálam volna esélyed. Egy kis önbizalom csodákra képes. Szerintem túlzottan szigorú vagy magaddal,nem hiszem,hogy ne akadna senki,ki szeretni tudna. Ha képes leszel elfogadni magad,idővel mások is elfognak.


De ez az én véleményem.

2018. márc. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem átlagos arcod van. Talán egy előnyösebb frizura dobhat rajta. :) Én személy szerint ilyen milyen archoz milyen frizura illik dologhoz nem értek, de érdemes fodrászokat megkérdezni. Szerintem eléggé egyszerű hajad van, egy különlegesebb, arcodhoz illő frizura szerintem nagyon sokat dobhat egy arcon.
2018. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
100%
15 évesnek tűnsz. Nincs veled semmi gond, a második kép kifejezetten tetszik. A műtéteket felejtsd el! F
2018. márc. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
16 körül lehetsz. Oké, nagy az orrod, de csúnya ettől nem leszel. Egyetértek azzal, hogy másfajta frizura sokat dobna az összképen.
2018. márc. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

8/10

Kb 20 évesnek nézlek, sminket próbáltál már? Vékonyabb szemöldökkel előnyösebb lesz az arcod. Esetleg egy divatos napszemüveg, de semmi esetre se plasztika...

2018. márc. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

8/10

17 évesnek gondollak.

Egyáltalán nem vagy csúnya, szép a szemed, az ajkad, a hajad.

Mégszebb hatást erhetsz el egy jó frizurával, egy kis sminkkel.

2018. márc. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem kifejezetten szép az arcod, és nagyon kedves is, egy minimál sminket érdemes lenne kipróbálnod, kicsit csodálkozom, hogy még szempillaspirált sem használsz :)

N

2018. márc. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:

Szerintem 16-17 éves lehetsz.

Szépek a szemeid.

Az orrod kicsit tényleg nagy, de emiatt felesleges kés alá feküdnöd. :) nem olyan vészes.

Szerintem egy kis smink lehet jól állna. Vannak olyan színek amik remekül kihangsúlyozzák a kék szemeket. Egy megelelő szemsminkkel kihangsúlyozhatnád még jobban.

Esetleg valami szép rúzs is szóba jöhetne, mert az ajkaid is szépek.

Sminkkel lehets szintén csalni picit, ha kontúrozod az orrodat... akkor optikailag kicsit átformálhatod.

A hajadat illetően lehet érdemes lenne tényleg egy újabb frizura, vagy megpróbálhatnád nagyon begöndöríteni, hogy hogy állna egy ilyen amazonosabb külső. Világos szemekhez a sötét hajjal szerintem vonzó egy göndör haj.

Vagy ha neked nem is állna jól a göndör haj, lehet hogy valami másmilyenre vágott haj jó lenne.

2018. márc. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat...mind nagyon kedvesek és támogatóak. Az orrokat illetően meg annyit szeretnék mondani, hogy szeretnék majd egy műtétet, de egyelőre marad a smink.
2018. márc. 30. 19:04
 10/37 A kérdező kommentje:
16 vagyok amúgy
2018. márc. 30. 19:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!