Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » LÁNYOK! Mit használtok szemöld...

LÁNYOK! Mit használtok szemöldök szedéshez? És miért azt?

Figyelt kérdés

Én srác vagyok és Brezsnyev szemöldököm van, ezért rendszeresen borotválom (nem b*z*sra, csak ízlésesre, amely szemöldök típus illik az arcomhoz).


Életemben egyszer próbáltam szemöldök csipesszel szedni, hát srác létemre majd' összeizgultam magamat. Inkább ilyen kis kék, három (vagy két) pengés, eldobható borotvával borotválom, két hetente és teljesen meg vagyok elégedve az eredménnyel.


Csajok, ti csak szemöldök csipeszt használtok? A borotván nem gondolkodtatok? Nem vagyok otthon a témában, csak érdeklődök, hogy ha nem borotvát használtok, akkor miért nem? Az nem egyszerűbb? Vagy borotválás hatására jobban nő a szemöldökötök? Tudom, más a férfi és női szőrzet, meg minden, de kíváncsi vagyok, nekem, srácként egyszerűbb borotvával megcsinálni, persze tudom, szintén külömbség van srác meg csaj szemöldök között.



2018. ápr. 3. 14:51
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha csipesszel szedem, mert így hosszabb ideig marad "kultúrált" kinézete.

Borotvával meg nagyobb az esélye hogy elrontom.

2018. ápr. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én szemöldök formázóval szoktam leborotválni, igazítani a formáját. Régebben sokáig csipeszt használtam, de az eléggé fájdalmas volt. Igaz ez a módszer jóval több figyelmet és kézügyességet igényel, hiszen könnyű elrontani/belevágni a szemöldökbe, de én szeretem. Heti 1x szoktam.
2018. ápr. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Kozmetikus, 2 hetente párszáz forint ;)
2018. ápr. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Széles fejű csipesszel szedem, mert így több szálat is ki tudok húzni egyszerre. Magas a fájdalomküszöböm, és egyébként is hamar hozzászokik a bőr a tépkedéshez, szóval nem problémázom emiatt. A borotválással nem mennék semmire (és nem is nagyon tudom elképzelni, hogyan lehet vele elférni azon a szűk helyen), mert extrém gyorsan nő a szőröm, nyilván jeti volt valamelyik felmenőm.
2018. ápr. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon vastag,nagy szemöldökön van, néha szedem, de leginkább én is borotválom.l.
2018. ápr. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szemöldökcsipeszt szoktam használni. Amikor megpróbáltad csipesszel, akkor egész véletlenül nem úgy volt, hogy fogtál egy csipeszt, és tépkedted magadnak a szemöldököt? Az tényleg összepisilős.

2 kezes művelet a szemöldökszedés, az egyik kezedben a csipesz, a másik kezeddel meg kell feszíteni a bőrt ott, ahonnan ki akarod húzni a szálat. Minél jobban a tövét kell megfogni a csipesszel, és úgy kihúzni.

Ha kitartó vagy, elkezd ritkulni!

Azért nem használok borotvát vagy kis pengét, mert azután furán borostás lesz, és nem lehet olyan precízen igazítani az ívet, mintha 1-1 szálat húzok ki, ahonnan kell.

Vannak ezek a barber shop/borbélyszalonok sok helyen, ha az utadba esik, ott minimális pénzért meg is csinálják, az kimondottan csak férfiaknak van.

Biztos értenek hozzá, hogy ne anyós szemöldök legyen, de ne is brezsnyevi.

2018. ápr. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csipesz, többedik alkalommal már nem fáj. Amúgy megfogom a csipesszel a szálat, másik kézzel leszorítom az egészet hogy ne húzza az arcom, nekem így kevésbé fáj. Borotvával én nem csinálnám, nem egy 2D-s terület.
2018. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szemöldökcsipeszt. Könnyű használni és egy idő után már teljesen fájdalommentes, én már hozzászoktam nagyjából a 10. alkalom után.

Soha nem jutna eszembe borotvát használni, hiszen egy idő után megvastagodnának a szemöldököm körül a szálak és borzasztóan ronda lenne a végeredmény amit már nem tudnék visszafordítani. Találkoztam már lánnyal aki régóta borotválja, hát nem volt szép látvány mikor elkezdett visszanőni neki.

2018. ápr. 4. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Csipesz
2020. jún. 5. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!