Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogy lehetne szép és nagy...

Hogy lehetne szép és nagy fenekem? És melyik fenék a szebb (kép)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]



És amúgy hány éves korig gog nőni a mell és a fenék?



2018. ápr. 3. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a 2. a legszebb. Helyes étrenddel és mellé kialakított edzéssel lehet formás és szép feneked. De ne csak arra edzz, mert az úgy nem fog jól működni. Itt egy link:

[link]

Egyébként átlag 24 éves korig nő a mell, gondolom a fenék is . Nekem 17 évesen nőtt nagyot a fenekem. Viszont a mellem még mindig nem éri el az A kosarat, majdnem 18 évesen se :D

2018. ápr. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A mellek úgy 17 éves korig kb. A popsi meg bármikor nőhet. Hány éves vagy?
2018. ápr. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Sunshinedoll ***** válasza:
56%

Az utolsó. Minél nagyobb, annál jobb.

És ami azt illeti soha senki nem mondta (akinek van szeme) hogy gomeznek jó segge van lol.

Szép nagy segged úgy lesz, ha eszel rendesen és sokat edzel. A guggolás nem elég, és használj súlyokat, egyre nagyobbakat.

2018. ápr. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A 3. A legszebb.

Az első képen fenék sincs csak egy mindenhol lapos kislány.

a 2.se nagy szám.

A 3.képen egy jó push up gatya van de jó fenék nélkül az se ér semmit.

2018. ápr. 8. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
Nekem a kettes jon be a legjobban. De ha választanom kéne, akkor valahol a 2 es a 3 kozott lenne a legjobb. Szep es jo feneked csakis kitarto tornával lesz. Remélem tornán nem vagy felmentve. Es néha otthon is kell guggolni, stb.
2018. ápr. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az első totál lapos, ez egy gyerek, nem is értem miért tetted fel.

A második és a harmadik már egy nőies popsi.

De legjobb a harmadik. Egy edzett kerek popsinál nincs szebb.

2018. ápr. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Az első fotón nincs popsi. Nem szép. A második az átlagos szép. A harmadik a brutál sportpopsi. Nekem mindkettő tetszik. Mell max 24 éves korig nő. A popsi bármeddig. Utóbbi tudatosan formálható is. A mell már kevésbé. Amúgy hogy mekkorara nő a cicid szerintem nem nagyon befolyásolható. Genetika. Vagy egyenlőre meg nem jöttek rá hogyan lehet. Nekem 9 evesen kezdett nőni. 13 evesen már C kosaras melltartót hordtam. Most 80G.
2018. ápr. 15. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2018. ápr. 15. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!