Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek melyik testalkat...

Fiúk! Nektek melyik testalkat tetszik jobban?

Figyelt kérdés
Az osztálytársnőim folyton azzal nyúznak, hogy a nagyon vékony testalkat szebb, mint az enyém (nekem viszonylag széles csípőm és nagy mellem van, de sovány vagyok, kicsit Kim Kardashian beütésű). Nektek melyik tetszik jobban?

2018. ápr. 8. 09:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a széles csípő sokkal jobban tetszik.
2018. ápr. 8. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem meg azért piszkálnak, mert túl vékony vagyok:D

Igazából tök mindegy, hogy hogy nézel ki, valaki úgyis beléd köt. A tested, a hajad, a szemed, a ruhád, a lábad, a fejed... az pont nem jó úgy, ahogy van.

2018. ápr. 8. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
14%

Körte vagy homokóra, ha nem túlsúlyos személyről beszélünk.


Személy szerint az izmos nőket szeretem, akik nem szálkásították le magukat teljesen egészségtelen szintre, hanem van rajtuk egy kis zsír. Magas, erős, izmos, de mégis puha, és személyiségében meleg, nőies, és szép arca van. A homokóra formából általában pedig következik, hogy széles csípője van és nagy melle.


Önmagát valamennyire is tisztelő férfi pedig nem vesz el nőt, aki nem szűz.


Nem mellesleg, a barátnőm az összes fenti szempontnak megfelel, és mindezek tetejében még intelligensebb is, mint a legtöbb férfi, és a nők 99%-a. :)

2018. ápr. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
62%

Nekem kim kardashian pont nem jön be mondjuk


Szép arc, és egy átlagos/vékony testalkat :)

2018. ápr. 8. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
A kismellű deszkák személy szerint egyáltalán nem tetszenek, az igazán nagymellű (de nem szilikon!) homokóra alkatú, vagy akár picit teltebb, de azzal arányosan még nagyobb mellű lányokat viszont imádom!
2018. ápr. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%

Mindenki pont úgy jó ahogy éppen van. Nem kell hagyni, hogy teledumálják a fejedet.

Ha vki kórosan el van hízva/le van fogyva akkor meg el kell kezdeni sportolni ésszel, és természetes alapanyagokból készült ételeket fogyasztani. Ennyi. Légy boldog és szeresd magad!:)

37F

2018. ápr. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
43%

Nekem bejönnél. ALakra legalábbis. :D

A nagyon vékonyat utálom, nincs mit rajta fogni, meg hogy néz már ki.

2018. ápr. 10. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sportos homokora a legjobb szerintem. Vekony derek, lapos has (esetleg kockas) es jo segg jo combokkal.
2018. máj. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem borzalmasan néznek ki a deszka csajok. A nagy természetes melleknél pedig egyszerűen nincsen gyönyörűbb! 28F
2018. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért kim kard.vékonynak nem mondhato. Akinek nagy melle és széles csípöje van, az nem lehet sovány.
2018. máj. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!