Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gáz ha fiú létemre leborotválo...

Gáz ha fiú létemre leborotválom a lábam?

Figyelt kérdés

16 éves létemre elég szőrös a lábam és ez engem zavar.

Annó 2x leborotváltam de mindenki röhögött hogy úr isten ne csináljak magamból b**it

Multkor is megcsináltam de a barátnőm is csak nevetett hogy minek kellett :D

Szerintetek b**is lenne ha borotválnám a lábam?

Mellesleg elég széles és izmos a vádlim is mellé :/



2018. ápr. 9. 12:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem ezen múlik, hogy valaki meleg, vagy sem. Nem szokványos dolog ez tény, de ha figyeled nyáron a strandon, egyre több fiatal srác borotválja. A felsőtest szőrtelenítés már hétköznapi dolog, de van aki a lábáról is leszedi. A te döntésed,hogy mit csinálsz,senkire nem tartozik. F.
2018. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
43%

A lábszőr szexi.

A csupasz láb undorító b...zis.

2018. ápr. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
66%
Jól tetted, a szőrtelenül sokkal higénikusabb, esztétikusabb és kényelmesebb. Sok fiú borotválja és jól is áll nekik :)
2018. ápr. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%

Nem gáz. Jobb mintha nagyon szőrös lenne.

17/L

2018. ápr. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
46%
Nem szép egy csupasz láb. Fiú vagy, nem pedig lány!
2018. ápr. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
59%
Lehet az is, hogy csak megritkítod kicsit borotvával a lábszáradon, de nem az egészet szeded le. Olyat is láttam már. Tetszett.
2018. ápr. 9. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%
Nem gáz. Az enyém is nagyon szőrös, hajnyíróval szoktam rövidre vágni. Minél nagyobb, annál jobban zavar. Nem érdekelne, ha alig látszana, de nem erről van szó. Vastag, fekete és göndör, undorító.
2018. ápr. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
80%

Egyáltalán nem gáz, sőt, kimondottan jól szokott kinézni, ha egyébként jó lábaid vannak. Ma már a fiúk jelentős része szőrteleníti valamilyen formában a lábát is. Van aki borotválja, van aki gyantázza, és van aki véglegesen leszedeti pl IPL-el, vagy lézerrel. :) Szóval ez ma már tök hétköznapi, elfogadott dolog, és egyre inkább mégjobban az lesz. :)


Fiúként én is szőrtelenítem évek óta, és nekem nagyon bejön tök csupaszon. :) És az a tapasztalatom, hogy a csajoknak is bejön, eddig csak pozitív visszajelzést kaptam. :)

2018. ápr. 9. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem is gáz, nekem tetszik ha egy férfi szőrös. Férfiasságot sugároz.

28N

2018. ápr. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
51%

Ha fekete göndör, mindenképp szedd le. A szőke nem gáz.

Ha vemész egy konditerembe, a pasik nagy részének csupasz a lába, bár ők az egész testükről leszedik a szőrt. Ha jó vádlid van, végképp megéri leszedned, ezzel is hangsúlyozva azt :)

19/l

2018. ápr. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!