Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Most akkor hanyas a lábam?

Most akkor hanyas a lábam?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Az a helyzet, hogy van 38-tól kezdve a 41-ig mindenféle méretű cipőm. Egyszerűen nem tudom pontosan, hogy mekkora a lábam. Ezt hogy lehet megállapítani? Miért nem egységes a cipők méretezése?



2018. ápr. 17. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért 38-41 ig elég nagy az eltérés. Valóban nem egyformák,de ilyen eltérést nem tapasztaltam még. Nálam 41,vagy 42 es kell. L.
2018. ápr. 17. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A cipőboltokban pl. Deichmann szokott lenni egy mèrőeszköz amibe belerakod a lábad és kiderül, vagy akár otthon centivel is lemérheted a talpad hosszát és megnézheted a neten, hogy ez hanyas méretnek felel meg.
2018. ápr. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mérd le a sarkadtól a leghosszabb lábujjad hegyéig, a neten pedig lehet találni táblázatokat, amikből le tudod olvasni, hányas. Vagy akár ide is írhatod és megírom neked, mert ahány táblázat, annyi féle a méretezés.
2018. ápr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

25,8 cm-es a lábam, lemértem.

Deichmannos cipőkből 39-eset hordok, pedig ezt már inkább 40-41-esnek láttam a táblázatokban.

2018. ápr. 18. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!