Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 166 cm és 48 kg normális 12...

166 cm és 48 kg normális 12 évesen?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, 166 cm és 48 kg. Mások szerint sovány vagyok, én szerintem inkább az ellenkezője. Már (már..) nem szeretnék fogyni, viszont szerintetek ez a súly normális ennyi idősen ekkora magassághoz? Már 9-10 éves korom óta nőiesedek, szóval szerintem nem vagyok egy "vasalódeszka." Nem tudom,hogy mennyire fontos ez. Mindenki mondja,hogy mennyire sovány vagyok. Meg, hogy,mennyire jó alakom van. De én nem értek velük egyet. Szerintem kövér vagyok. Eddig egy enyhe anorexiában is szenvedhettem, akkor nagyon megszállottja voltam a súlyomnak. Most sem tartom magamat egy "toppmodellnek", de azért még mindig nem vagyok megelégedve az alakommal. Szerintetek ez a súly normális az én helyzetemben? Ne értések félre, nem akarok felvágni,hogy "jaj én mennyire jól nézek ki"..stb, nem így gondolom. Csak tényleg nagyon kíváncsi vagyok a véleményetekre.

2018. ápr. 23. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Sovány vagy.


Ezen az oldalon ki tudod számolni a testtömeg mutatód:


[link]

2018. ápr. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Sovány vagy,nagyon.
2018. ápr. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
12 évesen elmegy, viszont, ha normális csontozatot akarsz és egészséges testet, akkor 16 éves korodig szedj magadra 10-12 kg izmot és 3-4 kg zsírt, mert 16 évesen ezeknaz adatok már kórosan sovány kategória
2018. ápr. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Inkább magas vagy :)
2018. ápr. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ennyi idősen, én is kb. ennyi voltam, nőies alkat és túlsúlyos... (Lehet lepontozni, de ez a valóság.) Még nőni fogsz. Ha odafigyelsz az étkezésedre és nem hülye módon éhezteted magad, akkor minden rendben lesz. Egyébként nagyon buta kérdés. 12 évesen még eszedbe se jusson, hogy másoknak jó-e a tested. Azt különben sem számokban mérik, mindenkinek egyedi a testfelépítése és súly elolszlása. Teljesen mindegy mit mondanak, az a lényeg, hogy a tükörben egészéges testképet láss viszont. Csak egy példa: [link]
2018. ápr. 25. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 ThisIsNotHuman válasza:
dehogy sovány! én 172 cm vagyok és 44kg és így sem vagyok vékony :/
2018. okt. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!