Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hány éves kortól lehet szőrtel...

Hány éves kortól lehet szőrteleníteni lábon?

Figyelt kérdés

12 éves vagyok kb 1 cm hosszú a szőr a lábamon

Tudom csak 12 még kislány

de akkor ne a 12 évet hanem az 1cm et nézzétek és hogy ez így még rendben van vagy már ideje lenne szőrteleníteni?

És ha igen akkor mivel?

S.O.S nemsoká rövidnadrág szezon



2018. ápr. 29. 20:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha ennyire zavar,kérd meg anyudat gyantázza le. A mai kistinik kritikusabbak mint az"én koromban". (26)
2018. ápr. 29. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Gyanta vagy borotva.

Ez utóbbival óvatosan!

2018. ápr. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mi is 12 évesen a nyári táborra borotváltuk le először a lábunkat. Nem volt előzetes összebeszélés, így jött ki.

30/N

2018. ápr. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Amikor én 12 voltam, szőrös volt a lábam, ráadásul jó sötét a genetikám miatt.

Az egyetlen ember aki beszólt miatta az egy 14 éves lány volt, onnantól kezdve kezdtem el szégyellni, és szerintem 8-dik osztály körül kezdtem el borotválni. A hónaljamat pedig 14 évesen, és apum segített benne első alkalommal. :D

Addig se szólt meg senki, csak mentem gimis gólyatáborba, és már nem esett jól hogy szőrös.

De a legbiztosabb megoldás az, ha megkérdezed a barátnőidet. Ha ők már szőrtelenítenek, és te rosszul érzed magad miatta, hogy neked mégis olyan, akkor csináld azt ami jól esik. (Amúgy hozzátenném, hogy ne érdekeljen igazán a véleményük, hanem tanácsot fogadj, és te hozz döntéseket.)

2018. ápr. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én is vagy 12, vagy 13 voltam, mikor elkezdtem anyukám segítségével leszőrteleníteni a lábamat. Nekem is nagyon sűrű fekete volt és a karomon is.

Az osztályban lévő egyes fiúk csúfoltak is emiatt, hogy milyen szőrös vagyok.


Az epilátor lehet, hogy először fájdalmas lesz, de hatásosabb mint a krém vagy a borotva.


27N

2018. ápr. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
56%

Amennyitől zavar, és gátolja az önértékelésedet

Ha jófej anyád van.

Tehát ha már olyan szőr nő rajtad, ami már téged zavar, és értelmes, normális az anyád; akkor hagyni fogja, hogy leszedd. Ha nem , akkor át kell menni valami barátnődhöz, és ott.

Egyébként ne ijedj meg az epilátortól , egyáltalán nem vészes. Szerintem amíg nincs kereseted, addig azt használnám.

2018. ápr. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem 12kortol mar siman lehet! A gyanta a leghatasosabb es az a legjobb ha kozmetikus csinalja. Beszelj errol anyukaddal. De pl ha vannak fiatalabbak vagy akiknek nem engedik, nekem volt egy olyan baratnom akik azt csinaltak, hogy kiszokitettek a szorszalait, mert gyantazni nem emgedte az anyukaja. Igy megmaradt a szor de nem olyan zavaroan mintha fekete szorszalak lennenek.:)
2018. ápr. 30. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 12 vagyok és már borotválom a karomat, lábamat, hónaljamat. Sajnos erősen szőrösödök,ilyen alkat vagyok.
2018. máj. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!