Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményt az...

Mondanátok véleményt az alakomról? Nagyon borzasztó? Elkezdtem sportolni, mozogni, fogytam 8 kilót, és tervezek még, csak kíváncsi vagyok, hogy most mennyire vállalhatatlan.

Figyelt kérdés

[link]

[link]



2018. máj. 10. 20:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem nyitja meg...
2018. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem jók a linkek.
2018. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
Nekem se nyitja meg.
2018. máj. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem nyitja meg. Rakj fel új linket.
2018. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
Aze nem nyissa meg mert kamu
2018. máj. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Remélem ezek már jók:)

2018. máj. 10. 20:34
 7/15 anonim válasza:
86%

Van rajtad háj. Ez tagadhatatlan. De mivel csinálod azt, amit kell, miért szólhatna bárki egy szót is? Nem mindegy mit mondunk? Vállalhatatlan... Ugyan már. Az a vállalhatatlan, amit te annak gondolsz. Mert valakinek úgyis ez fog tetszeni.

(Mondja ezt az, akinek 1 éve rombolja az önbizalmát az alakja, emellett fogyózok és heti 7x sportol).


Nyilván, az a jó, minden logikát és szempontot követően, ha valaki izmos, ezért ne a mérleget figyeld, hanem a tükröt.

2018. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Szia! Először is gratulálok a teljesítményedhez ès az akaratodhoz! Csak így tovább!


Másodszor abszolút nem vállalhatatlan. Annyit javaslok;hogy a fogyás mellett sok vizat fogyasssz es akkor a bőröd is egészségesen fiatalos es sima marad!

A legfontosabb,hogy a teljesítmény és önmagad szeretete lebegjen a szemed előtt :)

2018. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
15%

Kb. 15 kilót le kellene adnod. A lehetőség megvan benned, hogy jó alakod legyen. Ha intenzíven edzeni kezdesz, jövő nyárra összejöhet.

Most így kell vállalni, azzal együtt, hogy edzel keményen. Egyre jobban érezni fogod, hogy kell a mozgás.

2018. máj. 10. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

17 vagyok, szóval reménykedem, hogy a bőröm azért még alapból is fiatalos marad. De igyekszem figyelni, hogy eleget igyak. :D

Egyelőre nem tudom értékelni a teljesítményt, szóval nem akarok leállni. Köszönöm szépen a válaszokat, mentek a kezek!

2018. máj. 10. 21:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!