Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit csináljak, hogy engem is...

Mit csináljak, hogy engem is szeressenek a fúk? 15L

Figyelt kérdés
Sajnos a fiúk körében nem számítok jó csajnak. Annyira irigykedek néhány csinos , szép lány osztálytársamra akiknek idősebb, jóképű gazdag palijuk van. Annyira boldogok míg engem észre se vesznek a fiúk. Sajnos kövér vagyok amit anyukámtól örököltem. Szeplős vagyok és nem tudok jól sminkelni. Az a baj, hogy sokan mondják a lányokra, hogy ilyen prosti olyan prosti de a fiúk csak a tökéletes lányokat veszik észre. Én mindig kitűnő tanuló voltam de azt senki nem veszi észre, hogy belül milyen vagyok. Annyira bírom, hogy az osztályunkban lévő, jómódú családból származó csini fiú is az évfolyam legbutább lányával szűrte össze a levet.
2018. máj. 13. 22:30
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

nem a kövérséget örökölted, hanem a rossz genetikát. Ne szidj másokat a sikereikért.

Jöjj rá, hogy hol van a hiba benned, és ne csak felszínesen. Mondtad hogy kövér vagy. Erre nem az a megoldás, "hogy ja hát igen, genetika, lol", hanem az hogy teszel ellene. Táplálkozz egészségesen, élj kiegyensúlyozott ékletet, eddz, stb.

Sok fiúnak tetszenek a szeplős lányok, sminkelni meg nem nehéz, 2-3 dolgot kell megtanulnod.

Vannak barátaid? Szoktál beszélgetni emberekkel, fiúkkal? Hogy vegyék észre, hogy milyen vagy belül, ha nem nyitsz feléjük?

,,Annyira bírom, hogy az osztályunkban lévő, jómódú családból származó csini fiú is az évfolyam legbutább lányával szűrte össze a levet."

Na ez pont nem a te dolgod. Ne irigykedj, ne szidj másokat mert sikeresek. Lehet hogy nem az okossága fogta meg. Nem a te életed, ne foglalkozz vele. Foglalkozz magaddal. Lépj ki a negatív mentalitásodból, csinálj egy tervet hogy mit akarsz pontosan elérni, és utána ne csak várd a sült galambot, hanem tegyél érte.

2018. máj. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!