Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mennyire értetek egyet azzal,...

Mennyire értetek egyet azzal, hogy az (ok) a legszebb nő (k), akik magabiztosak és boldogok?

Figyelt kérdés
Vagyis jól érzik magukat a bőrükben.

2018. máj. 13. 23:40
 1/7 Timofiev válasza:
56%

A szépség alapvetően a külső megítélésre vonatkozik. Lehet valakinek szép az arca, vagy jó alakja, és emberenként különbözik, hogy kinek mi tetszik. De ha alapvetően valaki nem tetszik külsőre, viszont értelmes és szimpatikus vagy ahogy te is mondtad magabiztosak, vagy boldogok (amik pont hogy nem külső tulajdonságok, hanem belsők), akkor nem fogom mondani rá, hogy a belsője megszépíti, mert az egész alapvetően értelmetlen.

Talán inkább fordítva működhet a dolog és a szép nők azért (tűnnek) magabiztosak(n)ak vagy boldogok(nak) mert tudják magukról, hogy szépek. De ezzel se feltétlen értenék egyet, lehet hogy egy külső szemlélőnek boldognak vagy magabiztosnak tűnnek, viszont lehet vannak ott olyan problémák, amiket nem vernek nagydobra.

Na egy szó mint száz összefoglalva a magabiztosság és boldogság nem szépít, hanem szimpatikusabbá tesz inkább, emiatt lehetnek vonzóbbak az ilyen emberek az én véleményem szerint.

2018. máj. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%

"belso kisugarzas" - erre mondjak.

Lehet a nonek a legszebb haja, sminkje, a legszexibb ruhaja, alakja, ha egyebkent savanyu, vagy pl. fajdalomrol arulkodik az arckifejezese, esetleg a testbeszede egy felenk kisegeret mutat.

2018. máj. 14. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
60%
Átlaglányok esetében maximálisan igaz. De egy nagyon csúnya nő boldogan és magabiztosan sem lesz “legszebb”, míg egy nagyon szép szomorúan és szerényen is gyönyörű.
2018. máj. 14. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem igaz. Depis nő sosem szép.
2018. máj. 14. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a depis nők a legszebbek. Én a nevetőseket alapból kerülöm. A magabiztosság energia, nem pedig boldogság.
2018. máj. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a csöves fogatlan alkoholista is jól érzi magát a bőrében, elnevetgél. Ennyit erről.
2018. máj. 15. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

#6 de más egy időszakos és "tudatmódosító" szertől boldognak lenni, mint állandósulva.

(És most szintén tekintsünk el azoktól, akik folyton be vannak bacva)

2018. máj. 16. 08:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!