Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A mellem nagyon "lötyög"...

A mellem nagyon "lötyög" miközben futok, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kb ugrál mikor futok sőt mikor gyaloglok akkor is és nagyon idegesítő. Tudtok erre valami jó megoldást? Normális válaszokat légyszi!

2018. máj. 19. 09:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokat nem tehetsz ellene. Sportmelltartó segíthet, de azért ha van melled, azt a gravitáció mindig piszkálni fogja
2018. máj. 19. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%

Nagy melled van, vagy picit meg van ereszkedve.

Talán kondi picit feszesítene rajta idővel, de ez nem biztos:)


Hordj sportmelltartót, az jobban tart:)

2018. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó sportmelltartót szerezz be, bár vele is fog egy picit mozogni..
2018. máj. 19. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Sportmelltartót javaslom én is!
2018. máj. 20. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Szia!


Én is a sortmelltartót javaslom. Vannak nagyon jó blogok, amik leírják,hogy mire figyelj vásárlásnál, esetleg ötletet is adnak, hogy hol vásárolj.

Egy egy boltba pedig nagyon kedves eladók segítenek neked. Én is így találtam megfelelőt.

2018. máj. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem közepes nagyságú mellem van, sportmelltartóval nincs ilyen problémám, tökéletesen fixálja (decathlonos egyébként) . Van viszont két barátnőm, nekik az sem segít, nagy mellük van, ők dupla azaz kettő(!) melltartót húznak és úgy oldják meg.
2018. máj. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Add a számba:D
2018. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!