Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hölgyeim! Mire vagytok büszkék...

Hölgyeim! Mire vagytok büszkék? Lent.

Figyelt kérdés

A testetek melyik részére vagytok büszkék és miért? Illetve melyikre nem és mit változtatnátok rajta?

Légyszi írjátok hány évesek vagytok.

Köszönöm az értelmes kommenteket



2018. máj. 22. 13:44
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

A hasamra és a derekamra vagyok "büszke"

A melleimet változtatnám meg, és lehetne formásabb fenekem.

29/N

2018. máj. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
51%
A férjemre! :)
2018. máj. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát talán a lábaimra és némiképpen a popsimra.Cicim lehetne formásabb is és az orrom egy picit olyan karvaly orr,nekem nem annyira jön be.
2018. máj. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
A háthájamat, hónalj alatti hájamat, karhájamat, hasamat, tokámat tüntetném el. A lábam, popsim és mellem türhetö. Meg viszonylag szép az arcom.
2018. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
25%
Nekem a karvaly orrú lányok be tudnak jönni. Ne akarj változtatni rajta! Lesz olyan akinek tetszik
2018. máj. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

A fenekemre és a szememre. A fenekemet még a női imserőseim is meg szokták "dícsérni".


És a mellemen változtatnék,kicsit lehetne nagyobb és kerekebb.


28/N

2018. máj. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az agyamra ;)
2018. máj. 22. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

Büszke vagyok a szememre, a hajamra és a magasságomra. A szememre azért mert különleges (kékeszöld), a hajamra mert szép hosszú, és a magasságomra mert mindenki cukinak tart :)


Nem vagyok büszke a fenekemre, a cicimre és a derekamra. A fenekem lehetne kisebb és formásabb, a cicim méretével nincs bajom (75A) de lehetne feszesebb, és a derekam lehetne vékonyabb, karcsúbb, mert a csípőm széles, így körte alakom van pedig ha karcsú derekam lenne akkor lehetne homokóra alakom.

24/N

2018. máj. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

A melleimre, derekamra,csípőmre , hasfalamra és a súlyomra (nagyon kövér voltam és most vékony vagyok) büszke vagyok.

A fenekemmel (még nincs szép gömb alakja) és a combjaimmal (szeretném ha járás közben kicsit látszódnának az izmok) nem vagyok igazán megelégedve, de járok edzeni, így már rajta vagyok az ügyön.

Az arcommal már kibékültem, mert ez nem olyan, amin tudok saját erőmből változtatni (smink és plasztika kivételével).

25/N

2018. máj. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

A fenekemre,a hasamra és a combjaimra vagyok büszke.Hogy miért? Mert edzem.

Amire nem vagyok,az a vádli.Próbálom megedzeni,de genetikailag vékonykás.

A szám lehetne kicsit teltebb,de tűrhető.

2018. máj. 22. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!