Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Lányok nektek bejönnek a...

Lányok nektek bejönnek a hosszú hajú fiúk?

Figyelt kérdés
Ha igen, milyen hajszínben a legvonzóbb? Illetve szakállal együtt vagy az nélkül jobb? Szakáll nélkül a hosszú haj nem femimin?

2018. máj. 22. 21:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Amilyen lányok nekem tetszenek nekik bejött/bejön a borosta ami igényes + hosszú haj szóval bejön nekik igen :D
2018. máj. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Nagyoniis :D szín az mindegy, egy lány miatt ne fesd ha neked nem tetszik. És mint az #1 is írta, a borosta szexi, de nélküle is lehet vonzó, ha alapjában olyan.
2018. máj. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
58%
Igeeeeen :)) Nekem a szőke hosszú haj tetszik a legjobban, szakállal vagy anélkül, mindenhogy szexi.
2018. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Fúúú, nagyon nagyon. Olyam szexi tud lenni...de nem mindenkinek áll.jól
2018. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Nem:/
2018. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
64%
Igen, férjem is hosszúhajú. Vagy Brock o Hurn, ő nagyon jó hosszúhajú pasi, szerintem jobb szakállal.
2018. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
67%

Igen! Amikor színészek hosszú hajú fickókat játszanak filmekben, általában sajnálom, hogy normálisan nem úgy járnak, sokaknak remekül áll a hosszú haj :)


Tuti nem mindenki feminin hosszú hajjal sem, de nekem nulla problémám van a feminin srácokkal :D Az is tetszik.

A szakállat eleve nem szeretem, a borosta még jól áll a megfelelő típusnak, de a hosszú haj szerintem arcszőrzet nélkül szokott jól kinézni. Persze vannak kivételek...


Gondolom, akármilyen hajszín OK, de általában sötétben látom s az tetszik. De a páromnak évekig hidrogénezett szőke volt a hosszú haja és átkozottul jól állt neki, legalábbis szerintem :) Most barna s csak azért ér véget derék fölött, mert nem tud tovább nőni, túl gyenge hozzá. Szerintem évtizedek óta nem vágatta le. Egyenes haja lenne, de már olyan hosszú, hogy hullámzik egy kicsit, sőt sokszor jobban (ez persze hajfüggő, az én szintén vékonyszálú hosszú hajam nagyon egyenes fajta, az nem csinálja ezt ilyen erősen), szerintem nagyon jól néz ki így :D


Úgyhogy én nagyon elfogult vagyok, a hosszú hajat preferálom.

2018. máj. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Szakáll, borosta nem tetszik, de a hosszú haj nézhet ki jól. Bár alapból nem az esetem.
2018. máj. 22. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Saku14 ***** válasza:
88%
Egyetértek az utolsoval :D
2018. máj. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
71%
Barna hosszuhaju borostaval, vagy kicsi szakall.
2018. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!