Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Eddig nem, de most elkezdett...

Eddig nem, de most elkezdett érdekelni a divat és a szépségért versengés a lányok körében. Milyen haj és ruházattal foglalkozó nagyon népszerű divat oldalak vannak amiket sokan nézegetnek és ajánlanátok? A smink és köröm nem kell.

Figyelt kérdés
Így nyáron, már majdnem 18 évesen, hajamra és változatos öltözködésre még fordítanák erőt és időt az alvásomból, esetleg egy halvány 10 másodperces sminket, de szőrteleníteni pár helyen és körmötfesteni továbbra is lusta és vagyok.

2018. máj. 24. 01:13
 1/10 anonim válasza:
szia en a youtube-ot ajanlom neked. sok jo youtuber va fent ebben a temaban. sok stilussal. szerintem tipikus honlapot erre nem talalsz. videokbol ugyis konnyebb ezekben tajekozodni :)
2018. máj. 24. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
57%
Ha szőrteleníteni lusta vagy akkor mindegy
2018. máj. 24. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%

Ha szőrös vagy és a körmeid se tartod rendben akkor minek akarsz divatolni?

Ennek az alapja először is a testi dolgok rendbentartasa.

2018. máj. 24. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
44%

Youtubeon nézz beautybloggereket, mindig vannak aktuális trendeket feldolgozó videók.

Itt van egy: https://www.youtube.com/watch?v=tY19uUVoanY


De amúgy beírod a keresőbe, hogy hair trends 2018, akkor millió egy oldalt kidob.

2018. máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem angolul írd be gugliba, hogy summer 2018 fashion és ki fog dobni sok oldalt, nagyobb divat cégek oldalait, ahol vannak képek és irányelvek. Például szín, minta, ruhadarab, fazon, ilyesmik.

Én mindig átnézték pár oldalt, utána kb tudom, hogy mi az adott szezonban a trend, ami ebből nekem tetszik és jól áll, azokat alkalmazom.

Ugyanezt csinálom hajjal is.

Szerintem nem baj, ha nincsen festve a a körmöd, viszont legyen ápolt. .

2018. máj. 24. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
fordítanák
2018. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Perfekcionista vagyok így inkább nem válaszolok, mert egyszer már írtam egy regényt..nem mentette el.. nem fogom újra írni, pedig oan jó volt ;-; és senki nem olvasta volna el, röviden annyi hogy lassan emberutáló depressziós leszek komolyan mondom..nem miattatok, köszi a normális válaszokat.

Imádom az ombre színét, de a mééézbarna a kevencem, a vöröses árnyalatok se rosszak.

1# Amúgy igaz, én is ott kezdtem:)

2# Azt ki mondta? ..biiiizonyos helyeken.. nyáron csak a szeplőkkel anyajegyekkel teli karomon, és alig látszó combomon nem, ahol borotvával csak erősebb lenne és tudod, nem akarom hogy szúrjon, így naponta kéne borotválkoznom pff, a gyantára érzékeny a bőröm 24 órán át áramos érzés légmozgásra, bőrápoló nem segít, isten ments. Senki nem a kart nézi, hanem a puha kezét, szép arcát, formáját egy csajnak. A szőkékről nem is beszélve, hogy nem látszik nekik semmi. Nem akarok lebarnulni csak hogy kevésbé látszódjon a szőr a hasamon szóval, megpróbálom egyszer legyantázni, ha nem lesz jobb..isten akarata xd, bajod van? neki mond.

3,5# Én a körömlakkra meg műkörömre gondoltam, rendszeresen vágom, mosom a körmöm, hát az ápolt nem?

4# Nem tudom ez miért nem jutott eszembe :D

Csak láttam egy csajt órán modellfotókat nézni és gondoltam biztos van valami népszerű oldal, de így tökéletes:)

5# Jó terv!

6# ?

jaja gondot fordítok magamra, ezzel fordítok a soromon, ide-oda fordítgatom a telefont, de nem tudom lefordítani mit akarsz mondani, úgyhogy fordítom a témát, a lime kor veszélye nőtt.

Olyan sok marhaságon tudok gondolkozni és magamba bészélek.

2018. máj. 25. 22:58
 8/10 A kérdező kommentje:
JAAAAAAA, fordítanék, sorry valamiért tanultunk olyat hogy nák/nék és azóta néha ezt használom, mert nem értem miért tanultuk, ha 1/E-ben mindig -nék?! Minek kellett összezavarniuk. Nehéz áttérni.
2018. máj. 25. 23:02
 9/10 anonim ***** válasza:
Te biztos, hogy 18 éves leszel és nem mondjuk 12?
2018. máj. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#9 Te mondod? xD Ez vicces. Úgyis törlik a válaszod. Mégcsak nem is részletezed, akkor hogy várod hogy komolyan vegyelek? Hallod inkább nem mondok semmit, úgysem értenédhaizuhafgízfeslikfzugía, elnézést nem nem mondok semmit. Inkább gyorsan elfelejtelek, majd szólj ha értelmes hozzászólásod/kérdésed van..

UI: Mi bajod van a 12 évesekkel? A fiatalok lassan találják meg önmagukat, a helyüket, ez teljesen normális, nem beszélve a betegségekről, amik hátráltatnak embereket önkifejezésben, viselkedésben, megértésben.

(Erre te: Nyanyanyanyanynyanyaaaaaaa, okoskodó ribi)

Túlságosan megbízom emberekben és komolyan veszem a bántásokat, gondolván, biztos csak nem akarnak jobban megbántani, vagy lusták leírni ezért nem részletezik. Közben csak megsértődnek, vagy mindent támadásnak vesznek, mint egy állati ösztön :P



Épp ezért nem értem miért pazarlom néha az időmet, amikor a hozzánk legközelebbi barátaink nem is hallgatnak meg minket, hanem várják mikor beszélhetnek újra, én meg mire emésztem a hallottakat + megfogalmazom a mondanivalóm + a személy akivel beszélek befejezi a mondanivalóját + kiválsztom a sok gondolatom közül a legjobbat, mielőtt elkezdenék álmodozni, a sok hallgatás és hallgatás után már rég más a téma, vagy már annyira megerősítik magukat, hogy meg se hallják a magyarázatot, csak egyik oldalról szemlélik a dolgokat és csak kiparodizálják, amin nevetnem kéne, de egy idő után minden túl fárasztó. Ahogy az apró bénaságaimon is nehéz szórakozni egy idő után, amikből szintén képet alkotnak az emberek és hiába teszem meg a tőlem telhetőt, csak ítélkeznek vagy csak én gondolok túl mindent, nem tudom, de borzalmas nehézségekkel élni, mint nekem a szoc anxiety és ADHD, mert az agyamnak dopamin hiánya meg kitudja mije van, hogy állandóan a hibáim jutnak eszembe szóval könyörgöm miért nem lehet, minden ember, megértőbb..

Egy nap táncoltunk tesiórán, de van az osztályba egy kissé antiszociális csaj, aki nem akart velem táncolni, úgyhogy leültem a padra, de rám kente a dolgot (bosszúból?/félelemből?), mert nem akartam "úgy tenni mintha", én meg csak sóhajtottam..hogy persze, ahelyett hogy kiálltam volna magamért, mert nem akartam kényelmetlen helyzetbe hozni. Olyan buta vagyok hogy még azt se tudom mi a helyes. Tele van az életem ellentmondásokkal, hogy is lehetnék értelmes.

De az emberek még nálam is idegesítőbbek, nehéz megválasztani a barátokat, hozzájuk meg túl értéktelennek érzem magam, miért? Mert sötét vagyok.

Most meg csak sajnáltatom magam, ARGHHHHHHHHH.

És a legrosszabb, minél szerényebb vagyok, annál hülyébbnek hatok vaaagy normális emberek esetében, melyik akarna időt pazarolni rám, hogy kinyíljak, megváltozzak? Engem se motivál semmi, mert ott van nekem a családom, tesók, wifi. Mindenkinek meg vannak a saját barátai, ízlése, tűrőképessége, én meg nem tehetek mást mint barátkozni interneten, ahol van egy csomó, közös érdeklődésű, de...aj olyan álmos vagyok nem akarok mindent leírni. Nem az h túl őszintének lenni, mert az jó, max magad minősíted, de nem kell bunkóskodni..nem én komolyan nem értem az embereket. ;-; És attól még h nem egy véleményen vagyunk, megérthetjük a másik érveléseit.

Pedig utálom hogy az emberek az élet nagy részében ítélkeznek, ami elmúlik, de az a sok rossz pletyka, meg hogy mennyit panaszkodnak az emberek, small talkoznak, ami csak viccelődéskor jó, de azoknak csak jóindulattal a harmada tényleg vicces, egy részét meg dejavu előre mondanád és csak mosolyogsz közben, már máshol jár az agyad és álmodozol. Amúgy nekem az emberek kívülről egyenlően szépek, feltűnik ha csúnyácska de kit érdekeeeel, ha nem döntenék le az önbizalmát, megvirítaná a mosolyát és lenne motivációja megoldani amivel a természet nem ajándékozta meg, ha egyáltalán van rá lehetősége.. Beszélni se kell róla, amúgy meg mindenkinek szép valamije, szeme pl.

Én csak egyszerűen jobban érzem magam csinosabb ruhákban.. Amig valaki azt nem mondja nekem rá hogy 'szexi', nem akarok szexizni, inkább elbújok. Nem tudom mi bajom van. Tudom értem, de nem értem.

Mindenesetre én a játékot keresem az életben(elég kocka tudok lenni, és ilyenkor megszűnik körülöttem a világ), ilyen a divat dicsekedés/versengés is, tegyetek ti is így! :)

2018. máj. 26. 20:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!