Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hol csináltassak septum...

Hol csináltassak septum piercinget Budapesten?

Figyelt kérdés

Néztem a westendesnek a honlapját, de van akiknek nagyon csúnyán elrontották, alulra szúrták, de olyat is hallottam akinek ott a porcba szúrták...

Az legyen a lényeg, hogy értsenek hozzá, ár nem számít.

Úgy szeretném, hogy felfordítva gyógyuljon, munka miatt.

Akinek van, hol csináltatta?



2018. máj. 24. 15:23
 1/3 anonim ***** válasza:
93%

Én magamnak szúrtam, de aki nem ért hozzá annak nem ajánlom.

Westend kerülendő nagy ívben. De Bp tele van jó piercerekkel. Pl Komáromi Geri - swastika.

Plázákat próbáld elkerülni ilyen téren. Van ismerősöm, aki 7th inkben, van aki máshol. Mindenkinek vannak kedvenc helyei és emberei.

Amúgy lehet úgy kérni, hogy szeretnéd. Tehát lehet porcba is, lehet a vékony bőr-kötőszövetbe. Gyógyulni gyógyul az, csak a porc sokkal lassabban. Ápolni kell rendesen és rendszeresen, kezdő ékszernek meg titán! Ha rejtve kell lennie, akkor titán, egyenes szárú barbell!

2018. máj. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a westend tattooba szurtak a septumom es felfele hajtva gyogyulva kertem. 2-3 het utan mar letudtam forditani.

Ket mellbimbo piercinget is ott szurattam. Azok is problema mentesen gyogyultak es tokeletesen szurtak az osszes pcm.

Egyik baratnom daithot szuratott ott, szinten jol szurtak neki. Masik horizontalis nyelv piercinget. Harmadik vertikalis nyelv piercinget.

Semmi baj a westend tattoo & piercinggel. En fogok meg menni vegigszuratni a fuleim, es majd meg egy nyelv piercinget is.

Ha tutira akarsz menni, Lacit kerd ott (2 piercer van, nekem mindet o szurta).

Ha kerdesed van irj nyugodtan :)

2018. máj. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2018. máj. 26. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!