Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Általános iskolába elfogadott...

Általános iskolába elfogadott a karika piercing?

Figyelt kérdés
Jövőre leszek 8.os és nyáron szeretnék kérni a szüleimtől egy karika piercinget csak az a baj hogy nem tudom hogy az iskolában mennyire elfogadott

2018. máj. 30. 16:30
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Orr karika :)
2018. máj. 30. 16:33
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem semennyire, bár ez iskolafüggő, az enyémben pöttyöt sem lehetett. Nézd meg a házirendet, ha nincs benne ilyesmi, akkor valószínűleg lehet, de attól még kaphatsz beszólásokat a tanároktól. Én a helyedbe várnék egy évet, középsuliba nem néznek ki miatta.
2018. máj. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
39%
Szerintem szard le, hogy az iskolának mi az elfogadott és mi nem. Semmi közük hozzá, hogy mit raksz a saját testedre.
2018. máj. 30. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Az egyik helyen azt olvastam hogy nem kötelezhetnek arra hogy kivedd. Bár nem tudom mennyi valóság alapja van.
2018. máj. 30. 18:48
 5/14 A kérdező kommentje:
+az a baj hogy jövőre másik iskolába megyek ha minden igaz és ott nem tudom mik a szabályok
2018. máj. 30. 19:26
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolának semmi köze hozzá, hogy mit raksz a testedre és mit nem? :DDDD Öreg, általános iskoláról beszélünk. Az az, ami az óvoda után jön.
2018. máj. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Lililili16 ***** válasza:

Szia

Ha vallásos suliba mész ott nem megengedett de az állami és magániskolákban engedik nálunk sok lánynak a hasában van piercing és most hogy jó idő van gyakran villognak haspólóban,nem szólnak miatta :)

2018. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Általános iskola 8. osztálya előtt? 14 évesen? Ne csinálj hülyét magadból,nagyon gyerek vagy még. Várj 2-3 évet szerintem.
2018. máj. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Metionin ***** válasza:
100%

14 évesnek jobb helyeken be se teszik. Majd 16tól, azt is szülőivel.

Amúgy az iskola házirendjétől függ, nálunk még középsuliban sem lehetett nemhogy általánosban.

2018. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

14 éves kortól szülői felügyelettel és ugy hogy aláír egy papírt. De a házirendet megnéztem és csak ennyit írt:

Kerülje afeltűnéstkeltő megjelenést, (kivágott, derékotszabadon hagyó felső, túl rövid szoknya stb.) nem viselheti a szélsőséges csoportok jelképeit,·a fiúk az iskolában nem hordhatnak fülbevalót, a lányok nem festhetikhajukat,szemüket, szájukat, körmeiket,nem jelenhetnek meg műkö-römmel,a lányok nem hordhatnak balesetveszélyes fülbevalót

2018. máj. 30. 21:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!