Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Férfiként nagyon szőrös a...

Férfiként nagyon szőrös a lábam, van valami módszer ami fél úton van a csupasz és a szőrös közt?

Figyelt kérdés
Simán leborotválni nem akarom az azért elég bzis, de a bozót se jobb.

2018. máj. 31. 14:12
 1/10 anonim ***** válasza:

Megfogod a hajvágót teszel rá centis vagy másfeles fejet azt áttolod rajta. Elősször nagyobb fejjel próbáld mert ha hosszúnak találod abból még tudsz lejjebb vágni. Ha nincs hajnyíród akkor fogsz egy fésűt meg egy ollót és azzal levágsz belőle.

Ezzel a technikával: kiemeled a fésűvel a szőrt azt levágod


[link]

2018. máj. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

csatlakozom előttem szólóhoz.

ilyenem van:


[link]

2018. máj. 31. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez a hajnyíró jó. Kellemesen halk. Nekem Philips van, az sokkal hangosabb. A lényeg: A szőr össze-vissza kunkori. A hajnyíró nem egyenletesen rövidíti. Persze ha 6mm es fejet tesz rá az ember akkor jobb az egyenletesség, de akkor full pucér lesz a lábad.


Amit érdemes megpróbálni: Fésüt húzni a gép előtt, h a szőrök kiegyenesedjenek s belekapjon a gép (mondjuk 15mm es fejjel).


Ami ettől elméletben profibb: Szűkítőfejjel porszívóval szívni, közvetlen a hajnyíró fejnél, úgy végigmenni.


Az összes módszer korlátozódik az elérhető, látható helyekre.


Avagy: "nullás" gép, és fésü fölött elvágni. Ezt lábszáron nem próbáltam még

2018. máj. 31. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én simán, hajnyíróval a legrövidebb fokozattal szoktam.
2018. máj. 31. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van egy ferfi ismerosom,akinek a laba olyan volt,mint egy majome. Telen,amikor senki nem latta eljart gyantaztatni,hogy megritkuljon a szor. Ha jol tudom,mar nem csinalja es sokat javult a helyzet.
2018. máj. 31. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

ÓÓÓ ez a hajnyírós dolog tetszik, van is hajnyíóm, de ettől még dzsungel lesz, de rövidebb dzsungel. Irigylem azokat akiknek genetikaliga ritkább a szőrük, bár legalább én rendes szakállt tudok növeszteni :D

Félek ettől a hajnyírós sztoritól, nem lesz túl borostás fílingű a láb? Mert az a majomszőrtől is még gázabb lenne.

2018. máj. 31. 23:13
 7/10 anonim ***** válasza:
De igen, kicsit borostás hatású lesz, viszont miért lenne gáz?? A rövidre nyírt szőr ilyen. Ha kizársz minden lehetőséget, akkor fogadd el hogy szőrös vagy, mert bármit is csinálsz, úgysem lesz olyan mint akinek gyárilag kicsi a szőre. Amúgy meg nyugi, senki sem azt fogja figyelgetni hogy vágod e a lábszőrödet. Sokan nyírják, nem gáz
2018. jún. 1. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nincs rá valami szakszerűbb akár fizetős megoldás egyébként? Teszem azt csomó férfi modellnek is tök szép enyhén szőrös a lába, ami pont jól mutat.
2018. jún. 1. 09:40
 9/10 A kérdező kommentje:

Pont ilyen lábam van, a combomon nem annyira van de lejjebb pont ilyen

[link]

2018. jún. 1. 09:49
 10/10 anonim ***** válasza:
Az enyém szőrösebb mint a képen,de én levágom a legrövidebb fokozatra.Nem akarok csimpánzként kinézni, inkább legyen borostás hatású
2018. jún. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!