Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szegeden melyik kozmetikában...

Szegeden melyik kozmetikában csinálnak füllyukasztást?

Figyelt kérdés
Szeretnék plusz lyukat lyukasztank a fülembe és nézelődtem, tatoo szalonokban elég drágának találom. Gondoltam talán kozmetikákban is megcsinálják ismer valaki olyan helyet ahol ezt is vállalják? Árakra is kiváncsi lennék és címre.

2018. jún. 2. 18:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Piercernél csináltasd! Higénikusabb, a szúrás nem roncsolja a szöveteket úgy mint a lövés
2018. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én simán csak cimpába szeretnék lövetni, annó az elsőt is egy kozmetikába csinálták és semmi gondom nem volt vele. Ezért gondoltam újra erre.
2018. jún. 2. 21:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Épp a minap néztem piercingeseket Szegeden. A Wwitch Tattoo Studionak és a Sun City Tattoo & Piercingnek korrekt áraik vannak. A Wwitch Tattonál 2500, a másiknál 2 ezer a lobe piercing.
2018. jún. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!