Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek kis mell, es...

Szerintetek kis mell, es nagy/formas popsi VAGY fordítva?

Figyelt kérdés
2018. jún. 3. 21:37
 1/10 anonim ***** válasza:
Közepes mell és formás popsi, de ha nem formás a popsi, akkor azon még lehet fejleszteni. Szóval a mell a fontosabb ilyen kérdéseknél.
2018. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nekem leginkább a kisebb formás mell ami bejön. A popsi nálam konkrétan annyira nem mérvadó, ha a külsőséget nézzük. Neked milyen a melled és a popsid?
2018. jún. 3. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
24%
Kis melle a gyerekeknek van...pfujjjj
2018. jún. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
nem lehet igy valaszolni... mert valakinek ez all jol stb..
2018. jún. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kis mell, és nagy, "lapos" fenék.
2018. jún. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%

3-as nem hiszem el, hogy mondhat valaki, hogy pfuj egy olyan dologra amiről senki sem tehet sőt szép is lehet.


A kérdésre: mindenkinek más áll jól én nem tudok dönteni.

2018. jún. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem a nagy mell és kissé lapos popsi kombó jutott + vékony derék, de szerintem sokkal szebb a formás popsi kis fenék :)
2018. jún. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Előző vagyok ****kis mell hahah
2018. jún. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Hogy kicsi, vagy éppen nagy a mell, nem az a lényeg. Szerintem a kölcsönös vonzalom "felülírja" a fizikai méreteket. Mint ahogy a férfiak sem egyforma méretűek, úgy a nők sem. A kémiát kell megtalálni két embernek egymásnál, aztán már minden megy, mint a karikacsapás. Aki hozzánk való, azt "még az ördög is utánunk tolja talicskán", csak mindezt észre kell venni!....
2018. jún. 10. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha külsőségekről van szó, a mell legyen tuti,(kicsi vagy nagy mindegy, csak formás legyen) a fenék formásságán lehet segíteni edzéssel,táplálkozással, mellen főleg csak műtéttel,amennyiben tényleg nem tud vele valaki megbarátkozni. Ha engem kérdezel, a kisugárzás, magabiztosság, kedvesség sokkal fontosabbak egy nőben.

25/Bi

2018. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!