Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mellbimbó piercing? Bővebben lent

Mellbimbó piercing? Bővebben lent

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretnék mellbimbó piercinget csináltatni, van esetleg szalon Bp.-n vagy környékén amit ajánlotok? Illetve mennyire fájdalmas? A mindennapokban nem akadályoz semmiben? Ékszert adnak a szúrásnál vagy nekem kell megvenni?

2018. jún. 7. 18:45
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Swastika, Komáromi Geri, vagy Invictusban Márti. Ékszert adnak.

Ha jégsprayvel érzéstelenítik, akkor érezni, kicsit kellemetlen, ha lidokain injekcióval, akkor egy picit fáj a szuri, de maga a mellbimbó szúrását meg sem érzed. Ha nem érzéstelenítik, akkor nagyon tud fájni, de akár kellemesen is. A mindennapokban alapvetően nem akadályoz. Ha nő vagy, akkor eleinte zavarni fog a melltartó, érdemes a gyógylásra mindig leragasztani. Érdemes egyenes szárú barbell ékszerrel kérni, lehetőleg titán szárassal. 2 hónapig ne cseréld. A többit elmondja a testékszerező.

2018. jún. 8. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! :) ha már 4-5 hete megvan lehet vele vízbe menni? Egy fél nap medencézésről lenne szó, leragasztanám vízálló ragtapasszal. Ez így egy járható út?
2018. jún. 8. 12:00
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

En a westend tattooba szurattam egyszerre a kettot. Elotte ott szurattam septum or pct. A septum 7/10 a bimbik gyenge 6/10 a fajdalommercen :)

Nekem kb A kisebb B kosaras mellem van. Se melltartoval se nelkule nem akadalyoz, bar a szaggatott felsoimbe neha beleakadt mar a lyukakba, de sosem fajt annyira igazabol.

En mar aznap hason aludtam.. kb 4 oraig fajt a szuras utan, utana semmi. Octenisept spray a legjobb ra, patikaban kb 2000ft, en minden pcm azzal kezelem.

Ekszert adnak, benne van az arban, titaniumot ajanlom mindenkepp es az egyenes barbellt. 18e volt a ketto szurasa egyutt. Ne piszkald, ne forgasd, ha raszarad a ver stb kis shotos poharban meleg vizben aztattam kicsit az elejen, es utana zuhany alatt konnyen lejott rola minden.

3 honapja van meg, meg erzekenyek (teljes gyogyulasi ido kb 1 ev), de 1-2 het utan mar el is “felejtettem” oket. Erzed es latod rajtuk, mikor mehetsz mar vizbe stb :)

2018. jún. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
4-5 het utan mar boven mehetsz pancsizni leragasztas nelkul sztem :) en minden nyilvanos uszodazas stb utan lefujom alaposan octenisepttel, biztos ami biztos. Szukebb toppok hordasa utan is, neha ha izzadok napkozben melltartoba is pl belefujok egyet
2018. jún. 8. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is a Westend tattooval van tapasztalatom, ami alapján nyugodtan ajánlanám bárkinek. A legjobb, hogy csak bemész, kiválasztod az ékszert és pár perc alatt meg is van. Több pc-t csináltattam náluk, nagyon szépen dolgoznak. Persze választhatod ott és segítenek, de általában olcsóbban jössz ki, ha megveszed máshol. Ezt akkor ajánlom, ha már biztos vagy benne, hogy milyet szeretnél. Elsőre mindenképp egyszerű, titán ékszert válassz. Ha mindkettőbe szeretnél, érdemes egyszerre csináltatni.


Én nem ragasztanám le, pláne 4-5 hét után. Egy huzamosabb strandolásnál úgyis felázik, és nehezebben szellőzik ha le van ragasztva. Szerintem ennyi idő után mehetsz vele nyugodtan, de utána mindenképp fertőtleníts!

2018. jún. 9. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Utolsó neked mennyire fájt?
2018. jún. 9. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!