Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mit érdemes tudni a snake...

Mit érdemes tudni a snake bites piercingről, mennyire bírja a száj?

Figyelt kérdés
(fekete PVD) vagy más?
2018. jún. 15. 07:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is, hogy nem egy elfogadott dolog, és sok embernek nem tetszik. Bőven fogsz emiatt beszólásokat és előítéletet kapni. Munkakeresésnél is több hátrány érhet, mintha egy diszkrét pötty lenne az orrodban, vagy bármilyen más kevésbé feltűnő piercing.


Az, hogy mennyire bírja a szervezet, teljesen egyéni. Minden piercingre jellemző, hogy van aki 1-2 hét után már nem érez semmit, és olyan is, akinek még hónapok múlva is gyulladt, akármennyire vigyáz rá. Ha profival szuratod, megfelelő fertőtlenítéssel és titán ékszerrel, az csökkenti a problémák kockázatát.

2018. jún. 16. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Emberfüggő.. Nekem orvosi fém van a számban (patkó piercing) és attól nem gyullad be viszont nekem a frissen szúrt piercing 2 hétig úgy be volt gyulladva hogy enni is alig tudtam. Amúgy meg nekem még egyszer sem szólt be érte senki.
2018. jún. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!