Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Csináltattam industrial...

Csináltattam industrial piercinget kb 4hónapja. Max 1-2hónapja felül vadhús nőtt a lyuk mellé. Még nem múlt el. Valami tanács? Búvebben lent

Figyelt kérdés
Kaptam antibiotikumos kenőcsöt és octeni septtel fújom. Még nem múlt el. Most kaptam rá clavexet ami bőrkeményedésre való pl (tyúkszem, vadhús) járt valaki így rajtam kívül, hogy még 2 hónapig se tünt el a vadhús a füléről? Esetleg az ékszer a gond? Vagy még várjak?

2018. jún. 21. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az orromnál volt egyszer. Én is kezelgettem, de sehogysem akart elmúlni, ezért lecsíptem ollóval. Betadinezgettem a helyét és pár nap alatt nyoma sem volt.
2018. jún. 21. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Metionin ***** válasza:
100%
hidrogén peroxiddal próbáltad már pezsegtetni?
2018. jún. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Kenőcsöt felejtsd el. Octenisept jó, de csak ápolni. Vadhúsra vegyél patikában hidrogén-peroxid oldatot és azzal napi 3 alkalommal legalább 3 hétig kenegesd/pezsegtesd, használj hozzá vattát, vagy fültisztító pálcikákat.

Ha így se múlna, akkor egynapos sebészeten levágják neked a vashúst róla. Ha esetleg enyhe nikkel allergiád van és orvosi fém az industrial szára, akkor cseréld ki titán száras ékszerre, de sajnos a vadhús nagyon gyakori ott a szúrás és a porc gyógyulása miatt. A tényleges gyógyulási idő industrial esetén 1-2 év is lehet.

2018. jún. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hidrogént próbáltam,nem segített sajnos. Kipróbálom ezt a kenőcsöt amit kaptam,lehet sebész lesz a vége. Nyelv piercingem volt orvosi fém ,tőle nem volt bajom. Remélem itt sem az ékszer a gond. Ollóval nem merem levágni
2018. jún. 22. 10:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!