Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Elég magas vagyok, vajon...

Elég magas vagyok, vajon megállok valaha?

Figyelt kérdés
11 évesen 168 cm vagyok és lány. A osztályba én vagyok a legmagasabb,és szerintem őszre meglesz a 170 cm is,amit nagyon nem szeretnék.1 éve még 150-155 voltam. Hogy nőhettem ennyit. Nagyon remélem hogy csak korán érő vagyok és nem leszek olyan nagy. Anyukám 171 apukám pedig 178-180 cm. Szóval egyáltalán nem olyan ultra magasok. Akkor én hogy lehetek ilyen nagy?

2018. júl. 4. 16:42
 1/2 anonim ***** válasza:
168 cm egyáltalán nem "nagy". Ne pánikolj. :) Ha meglesz a 170 cm, mi van? Modellnek még úgy is nagyon kicsi lennél.
2018. júl. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem lehetetlen, hogy apukád magasságát örökölted. Általában az egyik szülővel egymagasak a gyerekek, vagy a kettő között, legalábbis én így figyeltem meg. Úgyhogy valószínűleg korán érő típus vagy, és pár év múlva eléred a végleges magasságod, ami simán lehet, hogy csak anyukád magassága lesz.

De ne aggódj a magasságod miatt. Én kicsit több, mint 175 cm vagyok 17 éves lányként, igaz, én későn érő típus vagyok, csak a gimiben nőttem meg ennyire. A szüleim mindketten 180 cm körül vannak, úgyhogy simán nőhetek még..De már megtanultam nem utálni a magasságomat. Koncerteken egy igazi áldás, jobban látok mindig a barátaimnál. :D

2018. júl. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!