Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Manikűr! Tapasztalt manikűrözt...

Manikűr! Tapasztalt manikűröztető lányok, megmondanátok nekem, hogy egy ilyen körömért, mennyire érdemes jó szalonba menni, nehogy elrontsák?

Figyelt kérdés

Attól félek, hogy ízléstelen lesz, vagy nem pont olyanra csinálja, amilyenre kérem.

Ez lenne az:

[link]



2018. júl. 4. 17:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy zselés francia műköröm, finoman szólva sem a legszebb kivitelezès. Ismerősök körèben érdeklődj, hogy ők hova járnak, de alaphangon minden műkörmös meg tudja csinálni.(Még szebben is.)
2018. júl. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Igazából nem szeretnék műkörmöt, nekem ennek csak a formája tetszett meg nagyon. De én, így szakavatatlan szemmel nem nagyon látok rajta semmi hibát. A köröm felszíne szerinted a csúnya? Engem igazából az érdekelne, hogy egy ilyen formát nehéz-e kialakítani igazi körmön, úgy hogy ne legyen aránytalan ami nem illik az ujjaidhoz. De a lakkozás csak legyen szép fényes , nem kell műköröm. Köszi a választ!
2018. júl. 4. 17:36
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Et egy teljesen alap dolog, nagyon bénának/kezdőnek kell lenni hozzá, hogy elrontsák
2018. júl. 5. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!