Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Vajon miért szólnak be állandó...

Vajon miért szólnak be állandóan hogy decsúnya vagy?

Figyelt kérdés
egyáltalán nincs onbizalmam. Nem tartom magam csúnyának szimplán átlagosnak, de egyre inkább úgy érzem hogy egy bánat madár vagyok vagy nem tudom hogy fogalmazzak. :/ képet küldenek privátba. Elfogadom a negatív kritikát is persze, csak jó lenne tudni hogy ti hogy láttok.

2018. júl. 7. 23:01
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
80%
Szia szívesen mondok véleményt!
2018. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
75%

Figyelj: akkor fogják abbahagyni a zaklatást, ha végre a sarkadra állsz.

Rengeteg csúnyábbnál csúnyább lányt látok, akiket bizony azért nem szólnak meg, mert a legújabb trendek szerint öltözködnek, és még ha nem jogosan, de beképzelik maguknak, hogy csodaszépek.

Ezzel szemben rengeteg nagyon szép lánnyal találkozom, akinek az adottsãgai ellenêre nincs önbizalma.

Hidd el, ha már elhiszed magadról, hogy nem vagy csúnya, és ez átragad a testtartásodra, kiegyensúlyozottságodra is, akkor az embereknek már nem lesz kivetnivalója.

Nem tudom, hány éves vagy, de ha tizenéves tartományba esel, akkor tudom, hogy ez mennyire nehéz periódus, és hogy ez a korosztály mennyire szemét tud lenni egymással.

2018. júl. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
48%
Hát kíváncsivá tettél, annyira nem lehetsz csúnya
2018. júl. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
Engem is kíváncsivá tettél. Biztos nem lehetsz bányarém, csak rossz az önképed. Küldj képet. :)
2018. júl. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim válasza:
Nekem is küldhetsz képet biztos nem vagy olyan csúnya :)
2018. júl. 7. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
23:15ös.20 éves vagyok és még mindig itt tartok.. Elég szánalmasnak érzem magam. Mindenkinek küldök csak kérlek írjatok üzenetet mert nem értek hozzá :/
2018. júl. 7. 23:49
 7/27 anonim ***** válasza:
Nekem is küldhetsz, de nem ígérhetek semmit előre.
2018. júl. 7. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim válasza:
Küldj képet nyugodtan,és megmondom az igazat.
2018. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
Azért, hogy lenyomjanak téged, mert valójában nincsenek kibékülve önmagukkal, és jobb egyvalakire rászállni, és szapulni, ezáltal elterelve a saját figyelmüket a saját hibáikról, amik miatt önmagukat nem szeretik. Bennük esetleg lehet, hogy káosz van, meg ilyen belső vívódások. De amúgy az a lényege, hogyha le tudnak gyűrni másokat, fölébe kerekedni, akkor már nem is érzik magukat egy kupac szerencsétlenségnek, hiszen valakinek a fölébe kerekedtek; plusz ha még találnak hozzá támogatókat is, akikkel együtt gúnyolhatnak, m ár nem is érzik magukat olyan gyengének, és elesettnek, mert van aki beáll mögéjük szídni téged, így már erősebbek lesznek, és növeli a saját egójukat. Szóval keresnek maguknak egy "könnyű prédát", akiről úgy látják, nem tudja megvédeni magát, és beszólnak neki, és ettől jobban érzik magukat. És akkor megnézik a kipécézett személyen, hogy miben különbözik nagy átlag többségtől, az átlag többi emberektől; amiben más, amiben nem feltétlen kirívó, meg nem feltétlen tehet róla, de eltér. És akkor őt szívatják , mert ez jól esik nekik, mert egóilag profitálnak belőle. Meg amúgy az is lehet, hogy kiskorukban érte őket valami nagy trauma, nagy csalódás, és senki nem állt ki mellettük, nem védte meg őket; és ettől ilyen önzőek lettek pl meg ilyen lehet, hogy "túl-egósok", hogy beleszerelmesedtek saját magukba, hogy "Hát nem szerettek engem?! Jó, akkor én majd szeretem magamat" De amúgy az egoistának/nárcisztikusnak tűnők is lehet, hogy csak egészséges önbizalmat akarnak magukból sugározni; csak átesnek a ló túloldalára. Tehát amúgy vannak, akik ténylegesen egoisták, és őket pl lehet, hogy elkényeztették, és azért hiszik magukat másoknál többnek, vagy pedig pont, hogy elhanyagolták, vagy akár cserben is hagyták őket; nem volt senki támogató erő, akinek elpanaszolhatták volna a gondjaikat, aki megértette volna őket; és akkor így meg pont azt tanulták meg, és attól lettek ilyen "maguknak valók", hogy el kezdték értéktelennek érezni magukat ettől, hogy nem kaptak annyi törődést, mint amennyi kellett volna; amennyit egyébként meg amúgy mindenki megérdemel. Plusz még lehet az is, hogy csak ezen örömködnek, ebben lelik örömüket; mert unalmas az életük; és alacsony tudatszinten vannak; nincs rossz ember, csak tudatlan; ja és tehát tényleg lehet olyan , hogy nem szeretik saját magukat ezek az emberek , bezárták a szívüket mások előtt, mert megtudták, hogy milyenek az emberek, ezért nem is mernek már talán mások felé nyitni, vagy lehet, hogy erre tudatosan még nem is eszméltek rá, de régen ők érzékenyek voltak, és csak úgy tudták magukat megvédeni, tehát ez egy ilyen védekezési mechanizmus lett, hogy kizárták az érzelmeiket, és csak felszínes, meg ilyen pl öltözködés meg ilyesmi alapu meg tekintélyalapú meg érdekkapcsolataik vannak; és nem is törődnek mással, csak dörgölőznek időnként emberekhez, mert érdekeik úgy kívánják. Meg hogy pl ne érezzék magukat egyedül. Gondolják, hogy beszélgetni, meg bandázni jó lesz az a valaki, akit kinéznek maguknak, ha meg betársul , és adja alá a lovat, máris nő tőle a saját önbecsülése, hogy milyen jót mondott, és igazat adnak neki, és őt mások így meg tisztelik benne, ezért őt tisztelik. Mármint a kis "barátai", akik még beszállnak csúfolódni.
2018. júl. 8. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 Miss Endzsi ***** válasza:
100%
Akik csúfolódnak, azoknak van a legnagyobb problémájuk. Biztosan nem vagy csúnya, csak látják, hogy sebezhető vagy.
2018. júl. 8. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!