Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Milyen szerszam kell golyozara...

Milyen szerszam kell golyozaras septum cserejehez?

Figyelt kérdés

Patkom van es enyhen szolva meggyult a bajom a most vasarolt golyozaras karikaval, orakig csak kezzel magam elott probalgattam beletenni a golyof.

A bodymod weboldalon neztem fogokat, de nem tudom melyik kellene (golyozar fogo van 5000 meg 2500 korul) meg golyofogot is lattam ami hasznos lenne mivel nagyon pici a piercing a kezemhez kepest, de nem tudom er-e valamit.

Mennyire realisak ezek az arak? A szalonban mondtak, hogy eszkozok nelkul nem nagyon fog menni otthon, igy szeretnem beszerezni ezeket, golyofogot, nyitot, zarot, de nem tudom melyik fajtat kellene es megeri e egyaltalan.

Gyakran cserelnem a piercinget ezert kellene.


2018. júl. 10. 19:29
 1/3 A kérdező kommentje:

Ezeket neztem pontosabban, hogy talan ezek kozul kellenenek?


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]

2018. júl. 10. 19:33
 2/3 anonim ***** válasza:
Lakatosműhelyben kikapják 2 perc alatt.
2018. júl. 10. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lol.

Ne haragudj, de egyedül a pálcazárashoz kell úgy tényleg fogó.

Golyózárast egyszerű kicserélni.

Kicsit jobban megnyomod az egyik oldalát a golyónak a és bamm, kint is van, teheted az orrodba. Vissza sem rizikós. De jobb szabad kézzel megtanulni a dolgokat, mint költesz egy kisebb vagyont fogókra.

Bármiben tudok segíteni írj.



Egy piercer

2018. aug. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!