Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Bridge piercing, ez normális?

Bridge piercing, ez normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kerek egy napos a piercingem, nem igazán fáj.. Sőt nem is fáj, nem vérzett se szúráskor, sem utána, mikor este otthon át fertőtlenítettem. Nem piros, talán egy nagyon picit van bedagadva, néha viszket. Ma kamillázni fogom, amint munka után hazaérek. Normális hogy így reagál a bőröm erre? Igazából nagyon imádom már most, és attól félek hogy egyszer csak kidobja a szervezetem, mert ugye felszíni piercingnél esély van rá.

Ezen kívül van nyelv, vertical labret, septum és ínyfék piercingem is, egyikkel sem volt probléma.

Szerintetek ez normális? Normális, diszkrét válaszokat szeretnék. :)



2018. júl. 11. 13:52
 1/3 Krisztii Magyar válasza:
Szerintem normális ha viszket és nem fáj nekem ma 4 napos a helix piercingem és nekem is néha viszket én bephantennel kenem és amikor beszívta a bőröm a krémet csepektetek rá hideg kamilla teát és nekem a kamilla sokat segített. és én aludni is tudok rajta
2018. júl. 12. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm Kriszti :) csak félek hogy kilökődik :D

Kamillázom meg Octenisepttel fújom :)

Kezd alakulni:D

2018. júl. 13. 09:59
 3/3 Barátoknak csak Béla válasza:
100%
Gyógyul azét viszket
2018. aug. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!