Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Szépség és divat » Egyéb kérdések

A kérdés

Tudnátok linkelni jó és megbízható színes kontaktlencsét?

Eddig már vettem kettőt de egyiksem fedte el igazán a barna szemem.

Kéket szeretnék mindenképp,mindegy hogy milyen csak kék és dioptria mentes.

Olysn kène ami nagyon átfedi a barna szemem és buliban feltűnőbb. 😀

Tudnátok segíteni?

Keress kérdéseket hasonló témákban: kontaktlencse, dioptria, kék, átütés

júl. 12. 00:05  Privát üzenet  

A válasz
Eoptikán nézz szét ott minden van. Air optix,Freshlook egesz jo,En probaltam,Bar En zöldet probaltam Az Amugy is zold szememre. Szival lehet barnát a kék nem fedne el. Viszont,ha olyan oldal is jo,ami nem magyar akkor a Solotica márka a legjobb Vagyis igazabol az fxeyes a legjobb de az 500dollar Es gondolom,Annyit nem akarsz adni erte.. Szoval a Soloticat ajanlom Es Lens.me nevű oldalon meg tudod venni,ami nem magyar viszont 100%-ig megbízható!

A válaszíró 50%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/1Időpont júl. 12. 03:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Megbízható a Vision Express? Érdemes ott vásárolni kontaktlencsét?
Eoptika.hu-ról ki rendelt már kontaktlencsét? Mennyire megbízható?
Az aprod.hu-n vásárolt már valaki kontaktlencsét? Megbízható szerintetek? Mert feltűnően olcsók (pl. a lencsek.hu-n a sauflon kontaktlencse 5690 ft/db/6db)
Lencsebolt.hu weboldalrol szeretnek rendelni kontaktlencset, de nem tudom mennyire megbizhato, mert olcsobban lehet rendelni, mint az optikaban megvenni. Mennyire megbizhato?
Megbízható oldal az eoptika.hu? Érdemes onnan kontaktlencsét vásárolni?
Tudnátok mondani megbízható helyeket ahonnan lehet színes dioptriás kontaktlencsét rendelni?

Kérdések a Szépség és divat rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2018, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!