Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Melyik a jobb választás...

Melyik a jobb választás szerintetek?

Figyelt kérdés
Elegem van a borotvából, szeretnék más módszerhez nyúlni. Epilátor, cukorpaszta vagy elasztikus gyantagyöngy a legjobb választás? (patronosat vettem (x-epil happy roll) de szőrnyű volt, egy csomó szőr megmaradt utána pedig mindent jól csináltam). Sajnos a borotva miatt erős sűrű felete szőröm van már. A lábamat, hónaljamat, karomat, intim területrken szeretnék szőrteleníteni. Előre is köszönöm a válaszokat :)

2018. júl. 16. 10:39
 1/1 anonim ***** válasza:

Az elasztikus gyantákról (pl. Just wax) ódákat zengenek, de számomra drága. Én sima patronos meleggyantát, és koronggyantát használok (Stella, Alveola), bármelyik fodrászkellékesben beszerezhetőek. Annyi a különbség, hogy a sima gyanta fáj, amikor téped (szoktam is jajgatni közben), az elasztikus pedig nem tapad hozzá a bőrhöz, hanem csak a szőrhöz.


A cukorpasztát ki nem állhatom. Ha túl meleg az idő, vagy túl meleg a kezed, akkor szétfolyik, és nem tudod letépni...így kb. cukorszirupban turkálsz, ha túl hideg az idő/a kezed, akkor meg nem tudod szétkenni a bőrödön, annyira kemény. Ja és borzasztóan ragad! Van a sima(nyári), és a light(téli) változata. A különbség, hogy a light kevésbe van megfőzve, így kicsit folyósabb, ezért télen használható, nyáron a light abszolút felejtős. De szerintem 40 fokos melegben még a sima változat is felejtős, mert még az is szétfolyik.

2018. júl. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!