Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik, hogy...

Szerintetek létezik, hogy valakinek ilyen a természetes hajszíne?

Figyelt kérdés

[link]

Az oké, hogy a skandináv lányoknak nagyon világos szőke a hajuk az esetek túlnyomó részében, de lehetséges, hogy ennyire?

Csak, mert ezt a lányt instán is követem meg szerintem szép is úgyhogy nézegettem róla képeket máshol is és egyszer sem láttam lenőtt hajjal meg máshilyen színűvel sem.Pedíg ha festett lenne azt maximum leszivatással lehet megoldani, hogy ilyen szinte fehéres legyen, de neki tök egészségesnek tűnik.Nektek mi a véleményetek?



2018. júl. 16. 21:31
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ő festett,csak nem váltogatja a színét,mint egy kaméleon. Valószínűleg természetesen is hasonló. Mivel nagyon felkapott csaj,szerintem sokat foglalkozik vele,hogy szép egészséges legyen a hajam. Lány szemmel is irigylésre méltóan szép :)
2018. júl. 16. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, ilyen lehet-e természetesen igen ritka esetben, de hogy neki nem az, abban elég biztos vagyok, elvégre sötét a szempillája és a szemöldöke, ami ugyan gyakori a filmes természetes szőkéknél, de a valóságban, amennyire tudom, erősen atipikus, ha létezik is efféle esetleg...
2018. júl. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Nekem kiskoromban kb 10-12 éves koromig pont ilyen világos volt a hajam.

Utána kezdett sötétedni.

A szemöldököm is világosabb az átlagnál. Soha nem volt még kiszedve sem, a testem egyéb részein lévő szőreim is világosak, és elég ritka. Évente 2-3 alkalom gyantázás bőven elég.

Azt hiszem ilyen téren szerencsés vagyok.

33n

2018. júl. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem írni, hogy a hajam nem sokkal lett sötétebb. Normál szőke lett.
2018. júl. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Metionin ***** válasza:
100%
Szerintem eleve szőkés a haja és szőkítős samponnal mossa. A neve alapján norvég vagy dán a csaj, északi országokban elterjedt nagyon az olyan sampon amire az van írva hogy "for nordic hair". Pl. a finnek eleve nem szőkék, inkább világos- vagy szőkésbarnák és nagyon sokan szeretnének ebbe a szőke-kék szemű északi ideálba tartozni és ezért ilyen sampont használnak, idővel kiszőkül tőle a haj. Olyasmi cucc mint a sunkiss jelly amit itt is lehet kapni. Ismerősöm Dániában tanult, ő is felfedezte az ilyen sampont és tök szőkén jött haza :D ezért nincs lenövés mert a frissen növő hajrészt is rögtön éri a samponban lévő szőkítő.
2018. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#1-es a làny vagy a haja? :DD

Utolsó:azta ezt nem is tudtam :0 egy pillanatra nagyon megörültem, de ilyeneket tuti csak arrafelé lehet kapni nem? :( vagy max rendelni, de az meg gondolom drága lehet, pedíg régi álmom ez a szín.

2018. júl. 16. 22:14
 7/14 Metionin ***** válasza:
Csak akkor látszódik a hatása ha eleve szőkés az ember haja. Sokan tini koruk óta ilyennel mossák a hajukat és tisztára olyan mintha természetesen lennének "skandiszőkék". Egyébként régebben én itt is láttam ilyen szőke hajra való samponokat, lehet hogy még most is van. Kis mennyiségű szőkítőt tartalmaznak.
2018. júl. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
2018. júl. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Metionin ***** válasza:
Jut eszembe, egy kolis szobatársam valami avonos szőke sampontól lett ijesztően szőke úgy 2 használat után, de az vagy 8 éve volt :D
2018. júl. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Azokon már túl vagyok mind :( a Baleának a szőkítős samponját és balzsamját is használtam egy darabig de hát az nem egy nagy eresztés meg ezt a sprayt is de az csak a kezemet kezdte ki ahogy befújtam a hajamom viszont nem sok mindent láttam úgyhogy én is inkább leszivattam de hát közelébe sincs :/.
2018. júl. 16. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!