Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Körmös váltás. Szerintetek...

Körmös váltás. Szerintetek jogos/ igazam van?

Figyelt kérdés

Szóval az a történet, hogy múlt péntekre volt időpontom a körmöshöz, amit már jóval előtte, 2 héttel lebeszéltem. Erre a körmös írt 20 perccel a megbeszélt időpont előtt annyit, hogy "Bocsi, de ma nem tudom megcsinálni a körmödet" Erre visszaírtam, hogy rendben, akkor helyette mikor lenne jó? Na erre azóta, azaz lassan egy hete nem kaptam semmi választ. Már megvan az időpontom az új körmösnél, mert ráadásul 5 hetes a körmöm, tehát már nem az a kategória amivel szívesen várok még 2 hetet egy időpontra.


Ami leginkább bosszant, hogy a körmösök, fodrászok, stb mindig mondják, hogy az időpontokat időben mondjuk le, mert 20 perccel előtte már nem tudnak másik vendéget fogadni, és így az ő idejükkel is játszunk. Akkor ez fordítva nem igaz? Ráadásul én is lemondtam programot, hogy körmöshöz tudjak menni, erre 20 perccel előtte szól..

A másik meg az, hogy amúgy is 3 (!) órát szoktam ülni nála egy géllakkért, de kitartottam eddig mellette, mert amúgy szép munkát végez, de ezt így most kicsit soknak érzem.


Mit gondoltok, ugye ezek után nem kell magyarázkodnom, ha esetleg így 1 hét után visszaír és adna egy új időpontot? Ti mit tettetek volna?



2018. júl. 18. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is új körmöshöz mennék. Ha jelentkezik, és adni akar új időpontot, akkor közölném vele, hogy köszönöm már nem kell, megoldottam. Nem magyarázkodnék. Elköszönnék és be is fejezném vele.

De ha nagyon erőszakoskodik, hogy de mégis mi a bajod vele, akkor őszintén megmondanám, hogy az időmet úgy osztottam be, hogy a megbeszélt időre eltudjak menni. De csak 20 perccel korábban mondtad le, és nem adtál új időpontot, ezért kerestem egy új körmöst aki ilyen téren megbízható. Ennyi.

2018. júl. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt már hogy a körmösöm aznap szólt hogy áttudnánk-e tenni az időpontot. Természetesen én nem reklamáltam, igaz, már másnap mehettem. A te helyzetedben én is máshoz mennék. Nekem a műkörmöm 2 óra alatt kész van (töltés+díszítés), egy sima géllakkot egy profi körmösnek 1 óra alatt megkéne tudni csinálnia.
2018. júl. 18. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát igen, én sem reklamáltam amúgy, csak kérni szerettem volna helyette másik időpontot, de választ sem kaptam.. Na mindegy, hétfőn már újra lesz körmöm :D
2018. júl. 18. 18:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Körmös vagyok.

Volt már, hogy az utolsó pillanatban mondtam le vendéget. Egész nap betegen dolgoztam, de az utolsó két vendéget le kellett mondanom, mert már nagyon magas lázam volt, és nagyon rosszul voltam. Természetesen őket kedvezménnyel vártam, miután meggyógyultam.

Szerintem nem kell indokolnod a váltást. Bármilyen indokkal mondta le a körmös, illett volna másik időpontot adni.

2018. júl. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
100%
Igazad van. Én is új körmöshöz mennék. És nem tartozol magyarázattal.
2018. júl. 20. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!