Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a mostanában...

Mi a véleményetek a mostanában "divatos" szőrös nőkről? :D

Figyelt kérdés
[link]
2018. júl. 21. 10:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Semmi bajom vele, ez mindenkinek a magánügye.
2018. júl. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nincs bajom vele. A képen amúgy sincs nagy szőre, szerintem nem csúnya, ha van neki egy kicsi.
2018. júl. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 cameronmonaghanbabee ***** válasza:
21%

Undorítónak találom,de az ők magánügyei...habár ha instára teszik ki akk nem magánügy 😂

A lényeg,h az ő döntésük.

2018. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
19%
Nekem meg van róla a véleményem de nem érdekel ki mit csinál a testével
2018. júl. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nekem egyáltalán nem jön be. Bár tiszteletben tartom és nem kritizálom őket, de az én véleményem az, hogy csupaszon szép :)
2018. júl. 22. 01:43
 6/16 anonim válasza:
57%

Alapvetően: magánügy. Igaz, pár száz (ezer?) évig nem volt vele semmi baj, hiszen a természet rendezte el - bizonyos védelmek okán. Mára már 'divat' a csupaszítás, a szenvedésekkel együtt, és a szépség-, kozmetikai ipar örömel dörzsöli a kezét. De mint mondám: magánügy.

(Magam nem díjaznám, ha valaki a 6 éves unokahúgomat utánozná)

2018. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

"(Magam nem díjaznám, ha valaki a 6 éves unokahúgomat utánozná)"


Attól, hogy valaki leborotválja a hónalját, lábát és esetleg a bikinivonalát még nem lesz gyermeki testű.


De lehet, hogy neked van igazad és sokkal jobb, ha egy nő egy férfira hasonlít ;)

2018. júl. 22. 17:49
 8/16 anonim ***** válasza:
83%

Ugyan már kérdező, ha egy nőn természetes szőr van, miért hasonlítana férfira? :D

Rengeteg másodlagos nemi jellege van az embereknek, nem csak a mesterségesen kreált.

Szerintem te olyan tipikus instagramfiúcska lehetsz fullcappel, ha szerinted ennyitől egy nő már férfias. Vagy egyszerűen nem vagy biztos a férfiasságodban.

2018. júl. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Én csak a saját szubjektív véleményemet írtam le és természetesen nem várom el, hogy ennek kell lennie a mérvadónak. Nem kell engem félteni, pontosan tudom, hogy a női szőrzet természetes és a másodlagos nemi jellegek egyike. Ettől függetlenül nekem nem tetszik és nem fogom ráerőltetni egyik nőre se, hogy szőrtelenítse magát, majd keresek olyat lányt, amilyet elképzelek magammellé. Megértem, hogy te máshogy látod, de nekem akkor se jönnek be az olyan lányok, akik szőrösek és számomra nem nőies tulajdonság
2018. júl. 23. 18:06
 10/16 anonim válasza:

9/9 kérdezőnek maga szempontjából teljesen igaza van. Sőt manapság nagy esélye van, hogy művileg csupaszított hölgye(ke)t talál. Sok szerencsét!

De lehet, vannak, kik mégis a természetest választják. (Ha akad...)

2018. júl. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!