Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ha elmentek műkörmöshöz és pl...

Ha elmentek műkörmöshöz és pl 2 nap után letörik a körmötök mennyiért csinálják meg azt az egyet? Vagy az ingyen van?

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem ingyen csinálta.
2018. júl. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
1x volt olyan hogy berepedt mintha le akarna torni 2 nap utan. Visszamentem es ingyen megcsinalta termeszetesen. Hiszen o hibazott. Akarmit csinalsz egy ket napos korom nem torhet csak ugy be.
2018. júl. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nekem konkrétan letört a fele mert beütottem de 2 napja lett csinálva és eddig barátnőnek ingyen csinálta de most mindekettőnktől 500 ft/db ot kér
2018. júl. 22. 23:35
 4/7 anonim ***** válasza:

Én magamnak csinálom, most szeretnék másoknak anyagárban dolgozni.

Ha rendes körmös lennék, ez lenne a melóm és visszatérő vendégem lennél, nem kérnék érte pénzt vagy ha mégis nagyon kellene, akkor max 1-200 ft-tal többet kérnék el a köviből...de annak meg nem látom úgy értelmét😃 Gondolom nála az “órabér” miatt 500ft, mire elszöszölget vele.

Szerintem kicsit pofátlanság vagy nem tudom..

Én nem tudnék ezért még plusz pénzt elkérni.


(Én is rengetegszer ütöttem és vertem be a körmeim, de olyan szépen felépítem magamnak a saját körmömre, hogy atombiztos kb..)

2018. júl. 22. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És akkor se szokás pénzt kérni ha a vendégnek sokszor leesik a körme?
2018. júl. 23. 07:06
 6/7 anonim ***** válasza:

Egy képzett szakember látja, hogy ő hibázott-e, vagy a vendég.

Nálam is van olyan, aki állítja, hogy csak úgy "lepottyant" a körme, közben látom, hogy a fél körme is leszakadt a lepottyanásban.

Azt is látjuk, hogy a "magától letört" köröm valóban technikai hiba, vagy sanszosan oda lett csapva/csukva valahova.

2018. júl. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
Egy barátnőmnek több, mint egy hét után tört le két körme, de ingyen megcsinálta őket a körmöse. Ha igazán jó körmösről van szó, aki nem is keveset kér, mégis letörik akkor szerintem alap hogy ingyen kijavítja a hibát
2018. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!