Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Modellkedésben Franciaország...

Modellkedésben Franciaország vagy Oroszország?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 01:49
 1/5 anonim ***** válasza:
56%
Szerinted?Nehéz kérdés. Párizs.
2010. jún. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
71%

hát a modellkedéshez nem nagyon értek, de azért párizs inkább a divatvilág egyik központja, mint akármelyik másik orosz város :D szerintem könnyebb is lenne párizsból híresnek és sikeresnek lenned, mint oroszországból. vagy tévedek?

bár én személy szerint szimpibbnek találom moszkvát mint párizst. párizsban már voltam turistaként és eléggé utáltam. de persze más ott dolgozni, mint csak körbenézni.

vagy valamelyik másik városba mennél a fővárosokon kívűl? részletezd légyszí:)

16/L

2010. jún. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
56%
Olaszország, London vagy Párizs lenne célszerű ebből a szempontból, legalábbis szerintem
2010. jún. 19. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ez attól függ hogy nézel ki. lehet nemhiszed, de teljesen mások az igények szinte minden országban. valahonnan szerezz pár francia és pár orosz divatmagazint (vogue) és amelyikben lévő lányokhoz jobban hasonlítasz azt válaszd. amúgy Franciaországban szerintem nehezebb kitörni, mivel oda kb mindenki ezért megy és nagy a konkurencia
2010. jún. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
fiú vagyok : )
2010. jún. 20. 01:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!