Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nőhetek még? (17/L)

Nőhetek még? (17/L)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17 éves lány vagyok,és nagyjából 168-170cm. Anyukám alacsony(163),apukám magas(193), viszont én nem érezném hogy nőttem volna pedig nagyon szeretnék még egy kicsit...van erre valami esély szerintetek?:( van aki 17 év felett is szokott nőni a lányok közül? Azt olvastam hogy van ilyen "rohamos növekedés" amikor valaki 1 év leforgása alatt nagyon sokat nő,viszont nekem még sosem volt hasonló...mindig egyenletesen nőttem...akkor lehet hogy még ezután lesz, vagy már ne is reménykedjek?:(

Egyébként most kezdtem el diétázni, rendszeresen sportolok, és egészségesen eszek ez befolyásolhatja a növekedésemet?

A válaszokat előre is köszönöm!



2018. júl. 24. 05:05
 1/10 anonim ***** válasza:
27%
Nőhetsz, de mutass képet.
2018. júl. 24. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
35%
nőhetsz még igen de minek akarsz??? ígyis magas vagy. énis ott körül vagyok De borzasztóan utálom, rohadt nehéz elég magas csávót találni és a legtöbb lány ilyen cuki pici én meg ilyen kbsztt létra.. örülj ha nem nősz tovább már elég létra vagy teis.
2018. júl. 24. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

170 centisen hova akarsz még nőni?!

Te is modell akarsz lenni?!

Mert szerintem és csomó 150 centis lány mit meg nem adna, ha olyan magas lehetne, mint te!

És ne haragudj, szerintem az átlagmagasság (165-170-ig) a legjobb. Ha úgy tartja kedved, felveszel egy jó nagy magassarkút, és máris 180 körül vagy, ugyanakkor pedig egy egyszerű tornacipőben sem érzed feszélyezve magad.

Nem tudom, hogy még nőhetsz-e. Én 19 vagyok, nagyon korán megértem, viszont ilyen extrém mértékű növekedésem soha nem volt.

Az endokrinológus is hozzám vágta, hogy már soha nem leszek magasabb.

Viszont most nyáron észrevettem, hogy váratlanul el kezdtek fájni a végtagjaim, az inaim. Fogalmam sem volt, hogy mitől lehet ez. Azt hittem, ortopédiára kell mennem, olyan mértékűek voltak a fájdalmaim.

Az egyik orvos azt mondta, hogy lehet, hogy növök. Én nem akartam hinni a fülemnek, mert 11 éves koromtól egészen mostanáig nem nőttem egy millimétert sem. Aztán megmérték magam, és basszus.....2 centivel magasabb vagyok!!!! Nem tudom, ez hogyan, miért van, de mêg mindig nem tudom elhinni.

Amúgy létezik olyan, hogy valaki pl. szülés után nő még egy kicsit a hormonok miatt.

2018. júl. 24. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én 11 évesen már elértem a jelenlegi magasságomat. A lányok hamarabb érnek, úgyhogy nem biztos, hogy nőni fogsz.
2018. júl. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Azért meglátszik a primitívség szintje a kedves hármasnak és négyesnek...hihetetlen itt mennyi undorító ember van.Mondjuk eleve én vagyok a hülye hogy csak értelmes válaszokat várok,hiszen Gyk-n többnyire az emberek agyhalottak, mégis osszák az észt,csak azt nem tudom mire fel.Köszönöm viszont azoknak akik normálisan válaszoltak! :) Egyébként kedves utolsó, nem szeretnék az lenni, semmim sincs meg hozzá,ráadásul messze elítélem aki a testéből él, hiszen úgy is megöregszik előbb utóbb.Valójában semmilyen más oka nincs csak annyi, hogy alacsonynak érzem magam...az átlag lányok itt 170cm felett vannak,van aki 190 feletti is. :/
2018. júl. 24. 10:16
 6/10 anonim ***** válasza:
A 170 centi az átlag, de te átlag feletti akarsz lenni. Egy magas csin9s lány kitünik mindenhonnan.
2018. júl. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azok a válaszok...

A nők kb 17éves korukig nőnek, szóval nem valószínű, hogy még nőni fogsz. Én 14-17 között nőttem sokat, azelőtt mindig a tornasor végében álltam.

Végül 174cm lettem,és örülök neki. A 170 cm jó magasság, már csak öltözködés szempontjából is.

2018. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :) Amúgy, én vagyok vak, vagy tényleg eltűnt az a két komment? Csak mert összesen 9 volt...most aki ezt látja,az azt fogja hinni hogy a mostani hármas négyesnek írtam,pedig ők normálisan válaszoltak....hát ez így elég kellemetlen,tekintve hogy azt nem nekik írtam. Nem lehetne kitörölni az én egyik hozzászólásomat is, hogy elkerüljem az esetleges félreértéseket?
2018. júl. 24. 15:49
 9/10 A kérdező kommentje:
Vagyis 8* (az enyémet leszámítva)
2018. júl. 24. 15:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmi gond. Moderálva lettek.
2018. júl. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!