Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » 162 centihez mennyi lenne az...

162 centihez mennyi lenne az ideális testsúly?

Figyelt kérdés
50 kg vagyok de kevésnek érzem. Semmi mellem nincs így, még az A kosár is nagy. Mennyit kellene még híznom?

2018. júl. 24. 13:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 165 cm vagyok, és 52 kg. Nekem sincs hatalmas mellem, kb.a tenyerembe fér el. Egyébként szerintem ez nem a testsúlyodtól függ, inkább genetika. Vannak olyan csajok akik kb.velem egymagasak és alakra is hasonló, mégis nagyobb a melle az enyémtől. Persze plusz 2-3 kg lehet kicsit dobna a melleden is.
2018. júl. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet, de akik nálam kicsit vastagabbak azoknak általában nagyobb szokott lenni.

Egyébként 18 éves vagyok, csak hogy mellőzve legyenek a "hány éves vagy?" kérdések.

2018. júl. 24. 14:00
 3/5 Metionin ***** válasza:
Pont 50-et akartam írni. Én 165 cm vagyok és 50 kg szeretnék lenni. A melled mérete valószínűleg genetika, nem sokat fog változtatni rajta ha meghízol. Ha a tested arányos, akkor ez a súly jó, a kis mell az ettől független.
2018. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Testalkattól függ. Ha vékony alkatú vagy, az 50 kg pont jó ehhez a magassághoz. A melled mérete genetikailag adott. Sem étkezéssel, sem más módszerrel nem tudsz lényeges változást elérni ezen a téren.
2018. júl. 24. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha kevésnek érzed, szerintem olyan 3 kiló mehet rád, de tapasztalataim szerint annyira feltűnő változást nem hoz 5kilónál kevesebb hízás/fogyás. De alkattól is függ persze
2018. júl. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!