Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Nincs mellem, se önbizalmam....

Nincs mellem, se önbizalmam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Valoszinuleg genetika az h egyaltalan nincs mellem. Vagy csak kicsi. Es nagyom zavar. Felek hogy igy kesobb nehezen fog menni az ismerkedes, vagy h uj suliba a lanyok lefognak nezni e miatt. Azt szoktak mondani hogy szep vagyok, modellkedni is hivtak mar, 180 cm vagyok vekony testalkatu, es seggem is van. De azert ez zavar h mellem nincs. 16/L
2018. júl. 25. 14:16
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
3%
kezdj el gyűjteni szilikoncicire
2018. júl. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Biztos hogy nem. Szamomra nagyon fontos a termeszetesseg
2018. júl. 25. 14:34
 3/12 anonim válasza:
21%

Erröl egy vicc jutt eszembe :D Miért hordanak a kismellû nök melltartot?

Hogy je fázz9n meg a tüdejük :D

2018. júl. 25. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ugyan már, ez miatt nincs önbizalmad? Nekem nagy van, mindenben tehénnek nézek ki, pedig nincs máshol túlsúly rajtam. Tudod milyen amikor nem tudsz sportolni rendesen, fáj a vállad, hátad, plusz egy nyári cuccot sem tudsz felvenni, mert muszáj felvenni allá melltartót. 180 cm vagy, simán lehetsz majd modell is, nekem esélyem sem lenne..
2018. júl. 25. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Metionin ***** válasza:
Jaj szard már le. Aki emiatt lenéz, az gyökér, legalább tudod hogy kivel nem szabad barátkozni. Tedd függetlenné az önbizalmadat a melledtől.
2018. júl. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sziaa :))

Hidd el, meg tudlak érteni, nekem sincsenek. (17L) De én már rájöttem, hogy nem éri meg ezen parázni, gondolj arra, hogy ennek ellenére mennyi mindened van neked, ami másnak nincs. Modellkedni hívtak, magas vagy, szép vagy stb.

Meg azért a nagy mellűeknek sem jó: nem is tudom, hogy tudnék akkorákkal sportolni, amekkorák egyeseknek vannak. :)) Meg az osztálytársaim is van, hogy mondják, hogy örüljek, hogy nekem kicsi, mert legalább tudok futni.

Nem hiszem, hogy bárki lenézne emiatt, max a nagyon p*csák. Azokkal meg nem kell foglalkozni.

A fiúknál sem fogsz emiatt kisebb eséllyel indulni, vannak akik pont ezt szeretik. Aki meg emiatt otthagyna vagy ilyesmi, az meg sem érdemel.

2018. júl. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha vekony vagy, akkor ezert kicsi a melled...
2018. júl. 26. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szard le, nem tudsz mit tenni ellene, fogadd el magad. Aki emiatt néz le, az egy kis ....

Rengeteg fiúnak meg pont a kis mell tetszik, A, meg AA meretű is, nem is egy ilyet ismerek.

Ha hívtak modellkedni, az csak jó jel.

Fogd fel hogy nem tudsz rajta változtatni, fogadd el magad és hamar megbékélsz vele.

Amúgy meg 16 vagy csak, simán nőhetnek még

2018. júl. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nekem nagyobb van, hidd el sokkal kenyelmesebb neked sporolni mindig vekonyabbnak fogysz tunni mert a nagy mell koverit picit(szerintem), tobb polo es nyaklanc jobban all rajtad es egy csomo pasi szereti a kis mellet mert fiatalit :) kesobb meg nem fog logni.:D Szeresd magad ,en cserelnek veled ha lehetne.
2018. júl. 26. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Rajtad kivul SENKIT se fog erdekelni! Akit meg igen, az nem erdemes rad. :) tapasztalat, nekem is csak szunyogcsipeseim vannak :)

20/L

2018. júl. 27. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!