Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Gyanta használata? (többi lent)

Gyanta használata? (többi lent)

Figyelt kérdés
Vettem x-epil görgős meleggyantát, mert már untam a borotválást, de nem igazáb tudom hogy kell használni. Pontosabban tudom, hogy kell felkenni meg letépni, stb., a melegítés részét nem vágom :D Azt írja 85fokos forró vízben vagy mikróban 800watton 2 percig. De most én honnan tudjam hogy mikor 85 fokos a víz meg meddig kell bent lennie :| A mikrótól meg tartok, mert sok helyen olvastam, hogy felrobbant bent a patron.. Anyám meg megölne ezért :D Szóval hogy melegítsem fel? Meg bele kell rakni egy tálba vagy hogy? Mert ugye néztem videót amiben gyantamelegítővel melegítették fel és nem vették kibelőle. Akkor meg se tudom fogni a patront mert forró? Vagy hogy? Légyszi segítsetek :D (btw nincs pénzem melegítőre) 16/l

2018. júl. 25. 22:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Én így nem merném. Simán megégetheted magad. A melegítő azért jó , mert olyan melegre melegíti ami nem fog megégetni. Sulimba volt olyan melegítő amibe a patronokat kellett pakolni és magàt a patront kellett fogni és borzalom volt. Égette a kezünket.

Ha nem lenne melegítőm én úgy probálnàm hogy egy edénybe tennék forró vizet és abba raknám. 85% fokot nem tudom hogy lehetne szabályozni.

10-15 percig hagyd benne és figyelgesd hogy a gyanta folyik e a patronba. Próbalgathatsz kenni egy egy csíkot a papírra hogy jön-e meg hogy milyen meleg.

Egy idő után biztos kitapasztalod hogy hogyan lessz jó.

Sok sikert! És vigyázz hogy ne égesd meg magad! :)

2018. júl. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De hogy fogjam meg a forró gyantát?
2018. júl. 26. 18:50
 3/3 A kérdező kommentje:
Mármint a patront
2018. júl. 26. 18:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!