Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A balettes (ritmikus gimnaszti...

A balettes (ritmikus gimnasztikás, szinkronúszó vagy tornász) lányok közül mindenkinek kicsi a melle?

Figyelt kérdés
Kíváncsiságból érdekelne

2018. júl. 26. 20:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

Balettos....

Nem feltétlenül

2018. júl. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
75%

Nem valószínű, hiszen bárki választhat ilyen sportot, mert tetszik neki és tehetsége van hozzá.

Abban lehet valami, hogy egyesek mégsem választanak ilyen sportot, mert mozgás közben kényelmetlen a hosszú mell. Gondolt el, kézen áll, és a melle meg ki akar esni a ruhából.

2018. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem
2018. júl. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha nem kicsi, milyen kosaras? Nagy nem lehet szerintem senkinek, de lehet kivétel is
2018. júl. 26. 20:57
 5/16 anonim ***** válasza:
79%
Ezek a sportágak mind pici, törékeny, kislányos testalkatot követelnek, így nem csoda, hogy a melleik is kicsik. Bár az is igaz, hogy ez a többi sportágnál is így van: VB, vagy EB idején gyakran nézek pl. női focit, de jó mellű játékost nem igazán tudnék mondani.
2018. júl. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

A profiknak nem szokott nagy melle lenni, de aki hobbiból csinálja, annak lehet nagy.


Nyilván 1-2 kivétel mindig van. Pl. Misty Copeland

2018. júl. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Én 17 évig táncoltam, és kicsi a mellem, de a kettőnek semmi köze egymáshoz. Ismerek nagy mellű lányt, aki még korábban kezdte mint én, bár ő nagyon nem szereti a melleit, mert akadályozzák.
2018. júl. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A mell egy része zsírszövet, rajtuk pedig nem lehet zsír.

Tánc és torna közben le is szorítja a dressz a mellüket, hogy ne rengjen és ne essen ki a ruhából.

Lehet, hogy ha egy push up bikiniben végigmegy a strandon, kiesik a pasik szeme.

2018. júl. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Metionin ***** válasza:
90%
Hát a balettiskolából elég korán elküldik azokat akik láthatóan nagy mellű-nagy farú lányok lesznek. Ehhez hozzátartozik a filigrán alkat ami legtöbbször kis mellel jár.
2018. júl. 27. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
45%

"VB, vagy EB idején gyakran nézek pl. női focit, de jó mellű játékost nem igazán tudnék mondani."


Tehát kedves 5-ös válaszoló, a kis mell már nem is lehet jó mell? És akkor azt mondják legyen önbizalmam :D hát na mindegy..

2018. júl. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!