Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Önbizalom problèmàk felnőtt...

Önbizalom problèmàk felnőtt korban?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy próbàlok nem arra figyelni màsok milyenek, hogy nèznek ki hogyan öltöznek, de nem tudok nem arra gondolni, hogy mindenki jobb vagy szebb mint èn. Elismerem ez nagy butasàg. De annak ellenère hogy ezzel tisztàban vagyok nem hagy nyugodni a dolog. Rosszul èrzem magam a bőrömben, nincs kellő magabiztossàgom. Ùgy gobdolom, hogy ez valami mentàlis problèma lehet de nem tudok ràjonni mièrt, nem tudom leküzdeni. Próbàltam èsszerű vàlaszokat ķeresni de sajnos egyedül nem megy, viszont nem àll módomban pszichológushoz fordulni. Pàrommal pròbàltam erről beszèlni de őt csak idegesìtem. Neki ez nem fontos. Azt mondja hogy az èn problèmàmat ne pròbàljam màsokkal megoldatni. Szóval nem tud segìteni. Baràtaim szèpnek tartanak de fogalmuk sincs mi zajlik bennem arra vonatkozólag, hogy semmi de a vilàgon semmi önbizalmam nincs, csupàn nem mutatom. Ötletek a gyògyulàsra? Nem akarok ezzel foglalkozni màr ehhez idős vagyok ès ùgy gondolom, hogy a bàtortalansàgom àll a sikerem ùtjàban akàr miről legyen szó. Örülnèk ha valaki adna tippet mihez lehet ilyenkor kezdeni. Köszönöm.

2018. júl. 28. 22:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Gratulalok a baratodhoz. Probald megvalaszolni h mivel vagy magadon elegedetlen es miert
2018. júl. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Először is hagyd el ezt a faszt,keress valakit aki megbecsül. Próbálj megnyílni valakinek.
2018. júl. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!