Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » A felnőttek miért néznek...

A felnőttek miért néznek rossz szemmel arra, akinek feketére van festbe a körme?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta hogy csak akkor engedik neki a műkörmöt, ha nem fekete. Meg hogy a nagytatája kiakadna ha feketére csináltatná. Anyum nekem megengedi hogy feketére fessem de nem tetszik neki, meg ha lenne műkörmöm, nekem sem engednék a feketét. Azt mondják az ő idejükben jelentése volt. Nekem csak szimplán ez tetszik, rocker vagyok, más színre nem is vagyok hajlandó festeni, igazából nem érdekel mit mondanak róla az idősek, csak érdekelne hogy mi a baj benne.

2018. aug. 1. 00:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Erről még sosem hallottam
2018. aug. 1. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Felnöttként kiröhögöm azt, aki megprobál beleszolni :)
2018. aug. 1. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Kuszkókusz válasza:
54%
Felnőtt vagyok, és semmi bajom a fekete körömlakkal, a gyerekemnek is megengedném, viszont a műkörmöt nem. Ápolt saját körmön, ha nincsen lepattogva (mert az nagyon igénytelen), teljesen rendben van.
2018. aug. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Huuuu,akkor engem nagyon utálhattak,mert volt fekete műkörmöm

Anyukámnak tetszett,szerinte elegáns volt (mondjuk gyűrűs ujjamon volt 3-4 pici kő)

Egyébként engem kifejezetten nem érdekel,hogy kinek tetszik és kinek nem a körmöm

Nyilván nem 2 méter hosszú,és nem agyon díszített

2018. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Hát akkor lehet hogy csak itt ilyen konzervatívak az emberek vagy nt.

Amugy engem sem érdekel, hogy ki mit gondol de azért ha nem engedik akkor nem csinálom :D

2018. aug. 1. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!